A A+ A++

Rada Dyrektorów

Imię i Nazwisko

Szkoły i Licea ogólnokształcące
1. I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu

Grażyna Widera

2. I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia w Chorzowie

Adam Sarkowicz

Zbigniew Gawron

3. I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gliwicach

4. II Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
5. II Liceum Ogólnokształcące w Rudzie Śląskiej
6. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater w Sosnowcu
7. II LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach
8. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
9. III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu
10. IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
11. VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Sosnowcu
12. V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach


13. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach


Krzysztof Lazaj

14. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rybniku

15. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu
16. Salezjański Zespół Szkół Publicznych “Don Bosko” w Świętochłowicach
17. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Gliwicach
18. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gliwicach
19. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Gliwicach
20. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie
21. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie
22. Zespół Szkół Nr 1 w Żorach

Imię i nazwisko

Technika i Licea profilowane i zawodowe
1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie
2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 “Mechanik” w Raciborzu
3. Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu
4. Technikum Nr 4 w Bytomiu
5. Technikum Lotnicze ZDZ w Katowicach
6. Technikum Mechaniczno–Elektryczne im. Nikoli Tesli w Chorzowie

Anna Mazur-Nowak

Łukasz Wiśniewski

7. Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Częstochowie

8. Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu
9. Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
10. Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach
11. Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
12. Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
13. Zespół Szkół Nr 2 w Katowicach
14. Zespół Szkół Nr 7 w Katowicach
15. Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynoe
16. Zespół Szkół im. dr Władysława Biegańskiego w Częstochowie
17. Zespół Szkół w Porębie
18. Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
19. Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
20. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Lublińcu
21. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Bytomiu
22. Zespół Szkół Mechaniczno – Samochodowych w Zabrzu
23. Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie
24. Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
25. Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
26. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach
27. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach
28. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie
29. Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie
30. Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach

Prezentacje

I POSIEDZENIE RADY DYREKTORÓW WYDZIAŁU MECHANICZNEGO TECHNOLOGICZNEGO

Kalendarium

Kalendarium posiedzeń Rady Dyrektorów w roku 2022

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie