A A+ A++

Rada Dyrektorów

Imię i Nazwisko

Szkoły i Licea ogólnokształcące
1. I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu

Grażyna Widera

2. I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia w Chorzowie

https://www.ligon.pl/

Adam Sarkowicz

Zbigniew Gawron

3. I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gliwicach

http://www.lo1.gliwice.pl/

4. II Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
5. II Liceum Ogólnokształcące w Rudzie Śląskiej
6. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater w Sosnowcu
7. II LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach
8. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach

Magdalena Kaernbach-Wojtaś


Małgorzata Kwiatkowska


Małgorzata Wlisłocka

9. III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu

http://www.3lo.zabrze.pl/

10. IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach

Maria Policht

11. VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Sosnowcu

https://www.korczak.edu.pl/

Florian Brom

12. V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

https://vlo.gliwice.pl/


13. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach


Krzysztof Lazaj

14. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rybniku

https://alorybnik.polsl.pl/

Mariusza Drogokupiec

15. Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu

16. Salezjański Zespół Szkół Publicznych “Don Bosko” w Świętochłowicach
17. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Gliwicach

Tomasz Protas

18. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gliwicach

https://www.zso5.gliwice.pl/

19. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Gliwicach

Renata Dyrda

20. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie
21. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie
22. Zespół Szkół Nr 1 w Żorach

Imię i nazwisko

Technika i Licea profilowane i zawodowe

Simona Smugowska

Damian Urbańczyk

1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie

https://www.ckziu.jaworzno.pl/


 Mirosław Uliczka

2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 “Mechanik” w Raciborzu

https://www.mechanik.rac.pl/

3. Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu

Beata Kołodziejczyk

4. Technikum Nr 4 w Bytomiu

http://elektronik.bytom.pl/

5. Technikum Lotnicze ZDZ w Katowicach

Krystian Biadacz

6. Technikum Mechaniczno–Elektryczne im. Nikoli Tesli w Chorzowie

https://teslachorzow.pl/

Anna Mazur-Nowak

Łukasz Wiśniewski

7. Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Częstochowie

https://technikumczestochowa.spsk.pl/

8. Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu
9. Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
10. Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach
11. Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
12. Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
13. Zespół Szkół Nr 2 w Katowicach
14. Zespół Szkół Nr 7 w Katowicach
15. Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynoe
16. Zespół Szkół im. dr Władysława Biegańskiego w Częstochowie
17. Zespół Szkół w Porębie

Katarzyna Wróbel

18. Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
19. Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

Marek Sobieraj

20. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Lublińcu

https://zsot.lubliniec.pl/