Miniatura aktualności

TRWA DWUSTOPNIOWA REKRUTACJA

1) Kandydaci proszeni są o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adresstudia_dualne_RMT@polsl.pl

W treści maila proszę dołączyć zapis:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na studia dualne RMT na Politechnice Śląskiej.  Jednocześnie  oświadczam, że zostałem poinformowana/y, iż mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę (pisząc na adres studia_dualne_RMT@polsl.pl), a także, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie ww. zgody przed jej wycofaniem.

List motywacyjny powinien zawierać:  imię i nazwisko, mail i telefon.

Zalecamy Państwu szyfrowanie dokumentów przekazywanych tą drogą. Podajemy Państwu kanał (nr telefonu:32 237-24-33), za pomocą którego ustnie kandydat, który chce szyfrować swoje dokumenty, przekaże hasło, którym zaszyfrował dokument.

Dokumenty przyjmowane są od dnia 27.05.2022 r. do dnia 21.06.2022 r.

Kandydaci otrzymają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z partnerami przemysłowymi. Proponowany termin rozmów w dniu 23.06.2022 r. godz. 9.00.

Kandydaci mogą zaproponować firmę, którą sami znaleźli i mają w tej firmie poświadczenie przyjęcia na staż.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKÓW REKRUTACJI NA STUDIA DUALNE NA KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN NA WYDZIALE MECHANICZNYM TECHNOLOGICZNYM POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKÓW REKRUTACJI NA STUDIA DUALNE NA KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN NA WYDZIALE MECHANICZNYM TECHNOLOGICZNYM POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Pobierz

2) po potwierdzeniu przyjęcia do firmy, co nastąpi po rozmowach kwalifikacyjnych. Kandydaci aplikują w systemie rekrutacji na studia na Politechnice Śląskiej