A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 13.09.2012

Projektowanie Graficzne - nabór na nowe studia podyplomowe

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej rozszerza ofertę studiów podyplomowych. Od października, oprócz Architektury Wnętrz i Wzornictwa oraz Konserwacji Zbytków Architektury i Urbanistyki, będzie można studiować Projektowanie Graficzne. Nabór trwa do 25 września, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Studia na nowopowstałym kierunku skierowane są do osób zainteresowanych projektowaniem graficznym oraz szeroko pojętą grafiką reklamową, wydawniczą i artystyczną niezależnie od tego, jaki kierunek studiów I stopnia ukończyły. Adresatami studiów są również obecni pracownicy agencji reklamowych, wydawnictw lub instytucji powiązanych z mediami oraz ci, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z tego rodzaju podmiotami.
 
Celem studiów podyplomowych na kierunku Projektowanie Graficzne jest wykształcenie specjalistów zajmujących się tworzeniem projektów graficznych, umożliwienie im zdobycia praktycznych umiejętności w projektowaniu materiałów reklamowych oraz wizualizacji multimedialnych, a także nauczenie wszystkich etapów kreacji komunikatu wizualnego począwszy od analizy, formułowania założeń projektowych, kończąc na autorskiej realizacji projektu w nowoczesnych programach komputerowych wraz z przygotowaniem i przetwarzaniem wszelkich materiałów do druku (DTP) lub prezentacji (np. w postaci stron internetowych).
 
Studia potrwają dwa semestry (240 godzin) i odbywać się będą w trybie zaocznym, niestacjonarnym, od piątku od godz. 15:00 do soboty do godz. 17:30. Czesne za zajęcia realizowane podczas 30 zjazdów przez cały rok wynosi 4200zł i płatne jest w dwóch ratach. Na chętnych czeka 25 miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje i niezbędne formularze znajdują się na stronie internetowej studiów podyplomowych. Zapraszamy.
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Droniada Tech by Politechnika Śląska już w piątek 6 czerwca 2025, jeszcze można się zarejestrować!

Bogusława Słowak
2025-06-03 14:57:36
2025-06-03 15:00:51
03.06.2025
photo

Siemens Day na naszym Wydziale już 4 czerwca!

Bogusława Słowak
2025-06-02 15:06:02
2025-06-02 15:08:35
02.06.2025
photo

Sukces naszych studentów na prestiżowej Olimpiadzie Języka Angielskiego !

Bogusława Słowak
2025-05-30 14:16:06
2025-05-30 14:19:35
30.05.2025
photo

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Mikroelektroniki

Bogusława Słowak
2025-05-23 13:14:16
2025-05-23 13:19:23
23.05.2025

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie
21.04

Test Wydarzenia

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie