A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 21.03.2017

Konkurs inżynierski EBEC 2017

Trwa rejestracja drużyn chętnych do udziału w XI edycji European BEST Engineering Competition. EBEC to międzynarodowy konkurs skierowany do studentów uczelni technicznych, w którym nagradzana jest wiedza inżynierska, kreatywność i innowacyjne myślenie. Rejestracja czteroosobowych zespołów trwa do 26 marca. Test eliminacyjny dwa dni później. Zachęcamy do udziału.
 
Celem European BEST Engineering Competition jest wyłonienie studentów posiadających wszechstronną wiedzę inżynierską oraz praktyczne umiejętności z zakresu nauk technicznych, którzy potrafią i lubią współpracować w grupie. Rywalizacja składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest test eliminacyjny sprawdzający podstawową wiedzę techniczną, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność. Następnie 14 najlepszych drużyn z każdego miasta przechodzi do finału lokalnego. Ten rozgrywany w dwóch kategoriach etap – Team Design i Case Study – odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” 11 kwietnia. Dwie najlepsze drużyny wyłonione w każdym z miast będą współzawodniczyć na finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Gdańsku w połowie maja. Laureaci tego etapu będą reprezentować Polskę podczas finału europejskiego, który odbędzie się w Brnie.
 
Konkurs Inżynierski EBEC Poland to wspólne przedsięwzięcie sześciu grup lokalnych Stowarzyszenia BEST (Board of European Students of Technology) działających przy wiodących polskich uczelniach technicznych – Politechnikach Śląskiej, Gdańskiej, Łódzkiej, Warszawskiej i Wrocławskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów kierunków inżynierskich, którzy w sposób nieszablonowy chcą wykorzystać nabytą wiedzę podczas studiów.
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Sukces naszych studentów na prestiżowej Olimpiadzie Języka Angielskiego !

Bogusława Słowak
2025-05-30 14:16:06
2025-05-30 14:19:35
30.05.2025
photo

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Mikroelektroniki

Bogusława Słowak
2025-05-23 13:14:16
2025-05-23 13:19:23
23.05.2025
photo

Ogłoszenie o godzinach wolnych od zajęć dydaktycznych w czwartek 29 maja 2025 roku od godz. 15.00 do godz. 19.00

Bogusława Słowak
2025-05-23 12:48:17
2025-05-23 12:56:01
23.05.2025
photo

Wielki sukces naszego studenta!

Bogusława Słowak
2025-05-23 11:25:41
2025-05-23 11:34:41
23.05.2025

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie
21.04

Test Wydarzenia

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie