A A+ A++

KOORDYNATORZY ERASMUS+

DWZ-SWM Uczelniany Koordynator Erasmus+ dr inż. Ludwina Żukowska ludwina.zukowska@polsl.pl 48 32 237 1753
RAR Architektura dr inż. arch. Joanna Serdyńska joanna.serdynska@polsl.pl 48 32 237 2441
RAR-AW Architektura Wnętrz dr hab. inż. arch. Beata Komar - prof. PŚ beata.komar@polsl.pl 48 32 237 1483
RAU Automatyki Elektroniki i Informatyki

dr inż. Anna Papież - na urlopie macierzyńskim

mgr Justyna Mika

anna.papiez@polsl.pl

justyna.mika@polsl.pl

48 32 237 1166

48 32 400 3086

RB Budownictwa dr inż. Szymon Dawczyński szymon.dawczynski@polsl.pl 48 32 237 2262
RCH Chemiczny dr hab. inż. Janusz Wójcik – prof. PŚ janusz.wojcik@polsl.pl 48 32 237 1461
RE Elektryczny dr hab. inż. Mariusz Stępień – prof. PŚ mariusz.stepien@polsl.pl 48 32 237 2691
RG Górnictwa Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej dr hab. inż. Violetta Sokoła-Szewioła – prof. PŚ violetta.sokola-szewiola@polsl.pl 48 32 237 2990
RIE Inżynierii Środowiska i Energetyki dr inż. Marcin Landrat marcin.landrat@polsl.pl 48 32 237 1293
RMS Matematyki Stosowanej dr hab. Iwona Nowak – prof. PŚ iwona.nowak@polsl.pl 48 32 237 1989
RMT Mechaniczny Technologiczny dr hab. inż. Wojciech Sitek – prof. PŚ wojciech.sitek@polsl.pl 48 32 237 2410
RM Inżynierii Materiałowej dr hab. inż. Janusz Richter – prof. PŚ janusz.richter@polsl.pl 48 32 603 4445
ROZ Organizacji i Zarządzania

dr Kinga Stecuła

kinga.stecula@polsl.pl

48 32 277 73 88

RT Transportu i Inżynierii Lotniczej prof. dr hab. Aleksander Sładkowski aleksander.sladkowski@polsl.pl 48 32 6034291
RIB Inżynierii Biomedycznej dr inż. Piotr Zarychta piotr.zarychta@polsl.pl 48 32 277 7466
RIBEK Instytut Badań Nad Edukacją I Komunikacją

dr Anna Waligóra

anna.waligora@polsl.pl 48 32 400 3947
RIF Instytut Fizyki dr hab. inż. Lucyna Grządziel lucyna.grzadziel@polsl.pl 48 32 237 2001

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie