Serdecznie zapraszamy do udziału w

Uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów na poziomie
magisterskim i inżynierskim 7.12.2022 (środa), godz. 17.00, aula A CEK

Ze względu na to, że uroczystości takie nie były organizowane z powodu pandemii od roku 2019, zapraszamy wszystkich Absolwentów, którzy ukończyli studia na Wydziale MT PŚ od roku ak. 2019/2020. Aby nadać temu wydarzeniu szczególnie uroczysty charakter, przygotowujemy odpowiednią oprawę i scenariusz wydarzenia, a także chcielibyśmy, aby Państwo Absolwenci wystąpili w togach i biretach. Birety, z logo Wydziału MT i rokiem ukończenia studiów, po zakończeniu uroczystości otrzymają Państwo na pamiątkę.

Na uroczystość zapraszamy Państwa wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi.

Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie dla Państwa miłą okazją do spotkania z Koleżankami i Kolegami, a także Promotorami i nauczycielami akademickimi. Będzie to także okazja do wymiany kontaktów biznesowych i doświadczeń zawodowych oraz zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia Wychowanków PŚ oddział Wydział MT, które będzie również obecne podczas spotkania.

Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Mechaniczny Technologiczny i Stowarzyszenie Wychowanków PŚ oddział Wydział MT.

Absolwentów, którzy chcą wziąć udział w uroczystości uprzejmie prosimy o:

• przesłanie do dnia 16.11.2022 potwierdzenia na adres e-mail: lidia.czapkiewicz@polsl.pl  oraz informacji czy odebrali Państwo dyplom ukończenia studiów;
    • osoby, które nie odebrały dyplomu, otrzymają go podczas uroczystości,
    • osoby, które odebrały już dyplom, proszone są o przybycie na uroczystość z dyplomem, który zostanie uroczyście wręczony
  • wpłatę 50,00 PLN na konto podane poniżej (wpłata jest przeznaczona na wypożyczenie tóg oraz wykonanie i zakup biretów). Potwierdzenie wpłaty otrzymają Państwo drogą emailową, po zaksięgowaniu wpłaty, a także będzie możliwość odebrania papierowej wersji potwierdzenia, podczas uroczystości. Otrzymanie potwierdzenia wpłaty jest równoznaczne z przyjęciem Państwa zgłoszenia do udziału w uroczystości.

Dane do przelewu

Prosimy o dokonanie wpłaty 50,00 PLN do dnia 16.11.2022 z dopiskiem:

Uroczystość wręczenia dyplomów 2022 WMT PŚ

na konto:

Stow. Wychowanków PŚ, oddz. Wydz. MT

76 1050 1298 1000 0090 8177 8970

Bardzo liczymy na przyjęcie przez Państwo naszego zaproszenia i na spotkanie z Państwem.

Zapraszamy Państwa także do częstego odwiedzania Wydziału MT oraz naszych portali informacyjnych, a także portali Forum Absolwentów Wydziału MT.

Anna Timofiejczuk