Drogie Koleżanki i Koledzy,
Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Wychowanków PŚ,
Oddział Wydziału Mechanicznego Technologicznego.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane przez nasz Oddział.

Zapraszamy na spotkanie z zespołem projektowym. Tematem spotkania jest Autonomia pojazdów

‼️‼️UWAGA ZMIANA ‼️‼️ Spotkanie w dniu 23.11.2023

Zmiana nastąpiła z przyczyn niezależnych od organizatorów

‼️‼️NOWA AGENDA SPOTKANIA‼️‼️

🚌 Zespół projektowy biorący udział w budowie autobusu BB-1 🚌 TEMAT ⚠️Kierunki rozwoju pojazdów autonomicznych na przykładzie BB-1 ‼️‼️ UWAGA - specjalny kurs BB-1 dla uczestników spotkania o godz. 15.00

‼️ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH‼️

🟥 KIEDY: 23.11.2023 (czwartek), godz. 15.00 - kurs BB-1 dla uczestników spotkania (odjazd przystanek Rektorat), 16.00 (ZMIANA GODZINY) - spotkanie z zespołem projektowym

🟥 GDZIE: sala 6 Rektorat Politechniki Śląskiej, ul. Akademicka 2A, Gliwice

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Uprzejmie prosimy o przesłanie zaproszenia wszystkim osobom, które mogą być zainteresowane udziałem w spotkaniu.

Organizatorem spotkania jest Forum Absolwentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego (Stowarzyszenie Absolwentów PŚ, oddział Wydział MT)

Wszelkie nasze działania można śledzić w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/ForumWMT) oraz na naszej stronie:

Do zobaczenia!