Drogie Koleżanki i Koledzy,
Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Wychowanków PŚ,
Oddział Wydziału Mechanicznego Technologicznego

Serdecznie zapraszamy na kolejne VI spotkanie w cyklu „Od absolwenta MT do…”. organizowane przez nasz Oddział.

Spotkanie pod tytułem „Od absolwenta MT do ... inżyniera biomechanika” odbędzie się w dniu 31.05.2023 r. o godzinie 18.00 w siedzibie EHTIC, ul. Roosevelta 40a, Zabrze.

Będzie to spotkanie z spotkanie z Markiem Gzikiem, profesorem, twórcą oraz dyrektorem EHTIC, Europejskiego Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia oraz przewodniczącym Sejmiku Województwa Śląskiego. Absolwentem kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, członkiem Komitetu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej, PAN.

!Rejestracja na wydarzenie: formularz zapisów!

Opłata za udział w spotkaniu wynosi 15 PLN od członków stowarzyszenia opłacających składki członkowskie oraz 20 PLN od osób, które nie opłacają składek członkowskich i osób towarzyszących. Dzieci i młodzież do lat 18 bezpłatnie.

Kolejne spotkania dla Absolwentów Wydziału MT (terminy zostaną jeszcze potwierdzone):

• 16.06.2023 r. Dzień Wydziału Mechanicznego Technologicznego,
  • wrzesień 2023 r. Wielkie grillowanie Absolwentów Wydziału MT w ogrodzie Klubu Pracowników Politechniki Śląskiej, Gliwice

Wszelkie nasze działania można śledzić w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/ForumWMT) oraz na naszej stronie:

Do zobaczenia!
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków PŚ, oddz. Wydz. MT,