plakat zjazd

Szanowni Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy Wydziału MT PŚ,

Serdecznie zapraszamy na Zjazd Absolwentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego PŚ, który odbywa się w Dniu Wydziału MT 10.06.2022 o godz. 16.00.

Zapraszamy Absolwentów wszystkich kierunków i rodzajów studiów, a także Przyjaciół i Sympatyków Wydziału MT.

Agenda Dnia Wydziału Mechanicznego Technologicznego 10.06.2022 godz. 16.00

• Jubileusz 50-lecia profesury Pani Profesor Łucji Cieślak
  • Zjazd Absolwentów Wydziału MT PŚ
  • Spotkanie towarzyskie – Afterparty przy muzyce i przekąskach w nowoczesnych wnętrzach Politechniki Śląskiej, a także możliwość zwiedzenia laboratoriów

Bardzo prosimy o przekazanie zaproszenia Koleżankom i Kolegom, Absolwentom naszego Wydziału MT.

Miejsce: Wydział Mechaniczny Technologiczny PŚ, ul. Konarskiego 18a, Gliwice

Rejestracja: https://bit.ly/3yuyoLf

Kontakt: absolwent.mt@polsl.pl

Uprzejmie prosimy o dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 70 zł na podane poniżej konto do 5.06.2022.

Nazwa konta: Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Śląskiej, Koło Inżynierii Materiałowej

Numer konta: 49 1050 1298 1000 0090 8084 1175

Tytuł przelewu: Zjazd Absolwentów