274812867_2508052835998229_1832973576915181545_n
Od poniedziałku 🇺🇦28.02.2022 od godz. 8.00 🇺🇦na parterze Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej Gliwice, ul. Konarskiego 18A organizujemy punkt zbierania darów dla osób poszkodowanych w wyniku działań wojennych na Ukrainie.
Prosimy Pracowników i Studentów Wydziału MT oraz wszystkie osoby, które chciałyby pomóc o:
➡️ środki myjące i higieniczne, w tym także dla dzieci,
➡️ środki do prania,
➡️ apteczki (zapakowane, jako całość z odpowiednim terminem ważności),
➡️ koce i śpiwory,
➡️ żywność suchą i konserwy (żywność szczelnie zapakowaną z odpowiednim terminem ważności).
Wszystkie dary sukcesywnie będziemy przekazywać do punktu Wolontariatu Politechniki Śląskiej.