A A+ A++

Informacje na temat stypendiów Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2021/2022 można znaleźć na stronie:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-edukacji-i-nauki-za-znaczace-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-20212022

Studenci, którzy chcą złożyć wniosek o stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2021/2022 proszeni są o zapoznanie się z procedurą składania wniosków oraz o przygotowanie pełnej dokumentacji do złożenia wniosku. 

Zainteresowanych proszę o przesłanie maila do Centrum Obsługi Studiów do dnia 8 października 2021 roku na adres RD1@polsl.pl.

Następnie student zostanie poinformowany mailowo o dalszych procedurach składania wniosku.

W razie pytań proszę o kontakt z Centrum Obsługi Studiów: email: RD1@posl.pl lub telefon 32 237 17 76

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie