A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 24.03.2017

„Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni” – ogólnopolska konferencja na Politechnice Śląskiej

Tylko do końca marca można rejestrować się na IV Ogólnopolską Konferencję „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni”. Wydarzenie współorganizowane przez Kolegium Nauk Społecznych i Języków Obcych Politechniki Śląskiej odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 19 czerwca w godz. 10.00-16.00. Udział bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online.

Organizowana przez wraz z Zakładem Psychologii Pracy i Organizacji Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Katedrą Zaczadzania Publicznego i Nauk Społecznych Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Referatem Zarządzania i Analiz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego ogólnopolska konferencja „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni” dedykowana jest interdyscyplinarnej współpracy naukowej reprezentantów dyscyplin wchodzących w skład nauk społecznych i humanistycznych. W tym roku organizatorzy pragną skoncentrować się na szeroko rozumianych zagadnieniach z zakresu kooperacji, rozwijania umiejętności współpracy, przyjaźni między ludźmi.
 
Wydarzenie, które odbędzie się w czerwcu na Politechnice Śląskiej stanowi część cyklu konferencji ogólnopolskich organizowanych pod hasłem „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz…”.  Kolejne zaplanowane spotkania to:

Na wszystkie trzy konferencje obowiązuje rejestracja online. Termin rejestracji na najbliższe, odbywające się w Gliwicach wydarzenie, mija 31 marca. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego drogą mailową.

Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Sukces naszych studentów na prestiżowej Olimpiadzie Języka Angielskiego !

Bogusława Słowak
2025-05-30 14:16:06
2025-05-30 14:19:35
30.05.2025
photo

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Mikroelektroniki

Bogusława Słowak
2025-05-23 13:14:16
2025-05-23 13:19:23
23.05.2025
photo

Ogłoszenie o godzinach wolnych od zajęć dydaktycznych w czwartek 29 maja 2025 roku od godz. 15.00 do godz. 19.00

Bogusława Słowak
2025-05-23 12:48:17
2025-05-23 12:56:01
23.05.2025
photo

Wielki sukces naszego studenta!

Bogusława Słowak
2025-05-23 11:25:41
2025-05-23 11:34:41
23.05.2025

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie
21.04

Test Wydarzenia

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie