A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 06.03.2017

Trwają zapisy na drugi blok cyklu Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania , wykłady już 9 marca na Wydziale

Trwają zapisy na drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”. (DPTO )Wykłady odbędą się już 9 marca na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Pełna agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.dpto.pl.

Uczestnicy najbliższego bloku dowiedzą się jak zwiększyć swoją atrakcyjność dla przyszłych pracodawców i jak najlepiej kierować swoim rozwojem. Nie zabraknie także tematów technicznych związanych z takimi zagadnieniami jak testy automatyczne, mechanizm Dependency Injection oraz GIT.

„Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” to cykl wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów, podczas których specjaliści z firmy Future Processing dzielą się
z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej.

Uczestnicy najbliższego bloku dowiedzą się jak zwiększyć swoją atrakcyjność dla przyszłych pracodawców i jak najlepiej kierować swoim rozwojem. Nie zabraknie także tematów technicznych związanych z takimi zagadnieniami jak testy automatyczne, mechanizm Dependency Injection oraz GIT.

Pełna agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny II bloku cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” 2016/2017 dostępne są na stronie www.dpto.pl.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się 18 marca 2017 roku w siedzibie firmy Future Processing. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach II bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu. Zapisy na warsztaty ruszają 10 marca 2017 roku.

Organizatorem cyklu DPTO jest firma Future Processing, biorąca udział w wielu kluczowych dla informatyki przedsięwzięciach, nawiązując przy tym współpracę z uczelniami wyższymi w obszarze rozwoju, badań i edukacji.

 

Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Finał dziewiątej edycji ogólnopolskiego konkursu „Elektronika – by żyło się łatwiej” już 9 kwietnia 2026 roku

Bogusława Słowak
2026-04-01 15:11:41
2026-04-01 15:13:01
01.04.2026
photo

Zaproszenie do udziału w projekcie „Klub Cyfrowych Możliwości”

Bogusława Słowak
2026-03-30 15:06:42
2026-03-30 15:07:49
30.03.2026
photo

Życzenia Wielkanocne

Bogusława Słowak
2026-03-30 12:47:14
2026-04-01 11:18:11
30.03.2026
photo

„Zdalnie sterowana łódź badawcza” – jeden z nagrodzonych projektów programu „Projekt Politechnika”

Bogusława Słowak
2026-03-30 12:46:40
2026-03-30 14:55:07
30.03.2026

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie
21.04

Test Wydarzenia

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie