Oferta Edukacyjna dla uczniów szkół średnich

Wydział Mechaniczny Technologiczny zaprasza do współpracy szkoły średnie oraz uczniówszkół średnich. Nasz oferta obejmuje możliwość zorganizowania:
1. Zajęć stacjonarnych dla grupy uczniów
2. Zajęć popularnonaukowych w formie zdalnej (on-line)

Na przykładzie wybranych zajęć dydaktycznych, chcieliśmy przedstawić prowadzone kierunki badań, bazę laboratoryjną oraz bogatą ofertę dydaktyczną Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W czasie wizyty uczniowie będą mieli możliwość poszerzenia swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w zajęciach pokazowych i praktycznych, poznając ich specyfikację na określonych kierunkach kształcenia. Mamy wielką nadzieję, że podjęte działania, mające na celu rozwój zainteresowań młodych ludzi, ułatwi im dokonania właściwego wyboru swojego rozwoju w przyszłości.
Jesteśmy otwarci na współpracę i wszelkie propozycje ze strony szkół średnich. Zachęcamy do kontaktu.

Pełnomocnik Dziekana ds. kontaktów ze szkołami średnimi,
dr hab. Agata Śliwa prof. PŚ
email: agata.sliwa@polsl.pl