thumbnail_Image (1)

Relacja ze spotkania z Ambasadorami 2022

Konkurs 🤖Robot towarzyszący w roku 2045🤖 dla uczniów szkół średnich rozstrzygnięty‼
W konkursie zwycięską pracę, ocenioną przez jury konkursu, zgłosiła Pani 🥇Julia Mizera (VI LO Korczak w Sosnowcu).
Wyróżnienia utrzymali: 🏅Michał Wrzeciona, 🏅Michał Kaczmarek, 🏅Jakub Świtała, 🏅Oliwia Hojan, 🏅Maksymilian Choroba, 🏅Adam Zioła, 🏅Aleksandra Rutkowska, 🏅Filip Kaleta, 🏅Remigiusz Płonka, 🏅Artur Fitzner, 🏅Szymon Schwientek, 🏅Denis Tarko, 🏅Emila Szczęsny, 🏅Natalia Barszczewska, 🏅Wojciech Wnuczek, 🏅Paweł Foltyn.
Gratulujemy ‼ wszystkim uczestnikom konkursu. Wszystkie wizje robotów należy uznać za ponadczasowe!! Czas pokaże które z nich staną się rzeczywistością w 2045 roku⁉️
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali oficjalne powołania z rąk Pani Dziekan Prof. Anna Timofiejczuk na 🔰Ambasadorów🔰 Wydziału Mechanicznego Technologicznego.
Po uroczystym wręczeniu nagród uczestnicy wydarzenia - Ambasadorzy Wydziału MT wraz z przybyłymi opiekunami/rodzicami, nauczycielami oraz dyrektorami swoich szkół mieli okazję wysłuchać wykładu Pana Prof. Damian Gąsiorek nt. druku 3D, wziąć udział w warsztacie nt. druku 3D przeprowadzonym przez Pana Dra Mariusza Króla oraz zwiedzić nasze najciekawsze laboratoria.
Zapraszamy Ambasadorów do aktywnej współpracy z Wydziałem Mechanicznym Technologicznym. Już po wakacjach szykujemy dla Was kolejne wydarzenia, o czym będziemy informować wkrótce.