💥UWAGA💥KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH!
🔴Robot towarzyszący w 2045 r.🔴
🔵Zostań Ambasadorem Wydziału Mechanicznego Technologicznego🔵
Politechnika Śląska, a także Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska w 2045 r. będą obchodzić 100 lecie powstania. Jak wtedy Waszym zdaniem będzie wyglądał robot towarzyszący człowiekowi w codziennym życiu, co będzie robił?
👉 narysuj robota przyszłości z 2045 r.
👉 opisz krótko jego zastosowanie i funkcje
👉 nadaj mu nazwę
👉 zgłoszenie wyślij na adres: 🌐RMT@polsl.pl🌐 do dnia 🔴31.05.2022r.🔴
💨Terminy:
▶ 31.05.2022 - nadsyłanie zgłoszeń do konkursu
▶ 2.06.2022– rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego wyłonienia ambasadorów
▶ (w tygodniu) 6 – 10.06.2022 – I spotkanie ambasadorów na rok akademicki 2022/2023
💨 REGULAMIN:
👇👇👇
Ambasadorem Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej jest uczeń szkoły, wybrany w drodze konkursu ogłoszonego przez Wydział MT PŚ. Ambasador powoływany jest na rok akademicki.
Ambasador Wydziału MT PŚ otrzymuje (zobowiązania Wydziału MT PŚ)
▶ zaproszenia na cykliczne spotkania Ambasadorów Wydziału MT PŚ;
▶ informacje i zaproszenia na studenckie wydarzenia naukowe i kulturalne;
▶ informacje i zaproszenia na szkolenia, wykłady zaproszonych gości, warsztaty organizowane na Wydziale MT PŚ i w Politechnice Śląskiej;
▶ informacje i zaproszenia do konkursów oraz programów organizowanych na Wydziale MT PŚ i w Politechnice Śląskiej;
▶ materiały reklamowe związane z Wydziałem MT PŚ i Politechniką Śląską.
Ambasador Wydziału MT PŚ (obowiązki Ambasadora)
👇👇👇
▶ utrzymuje stały kontakt z osobą odpowiedzialną z ramienia Wydziału MT PŚ za program Ambasador WMT PŚ;
▶ przekazuje informacje o działalności Wydziału MT PŚ uczniom szkoły poprzez media społecznościowe i poprzez formy dystrybucji informacji zaakceptowane przez dyrekcję szkoły