A A+ A++
Autor: Katarzyna Tobór-Osadnik Publikacja: 14.04.2021 Aktualizacja: 15.04.2021

16 kwietnia godz. 13.00 Spotkanie przedstawicieli Amazon ze studentami IB

amazon 1.jpg (47,75 kB)

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będą Państwo mieli okazję, między innymi, spotkać się z przedstawicielami naszego zespołu BHP i zespołu rekrutacyjnego, poznać strukturę BHP w Amazon, dowiedzieć się jak wygląda praca w zespole BHP na co dzień i jak zacząć i rozwinąć swoją karierę. Będzie możliwość zadawania pytań do gości.

When? 16 Kwietnia 13:00-15:00

Where? Spotkanie wirtualne – Amazon Chime ID 9562071836- dokładne instrukcje wraz z linkiem do Amazon Chime będą dostarczone do uczestników na dzień przed spotkaniem.

Agenda:

Prezentacje:

1.    JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO W AMAZON
Dowiedz się w jaki sposób Amazon dba o bezpieczeństwo swoich pracowników na całym świecie, zarówno jeśli chodzi o ryzyka i zagrożenia związane z pracą, jak również obecne wyzwania związane z pandemią COVID - prezentuje Michał Nalewajko

2.    JAK TO JEST BYĆ PRACOWNIKIEM BHP W ŚRODOWISKU LOGISTYCZNYM

Poznaj jaka jest struktura BHP w firmie Amazon i dowiedz się jakie kursy mogą okazać się przydatne w Twojej przyszłej pracy- prezentuje Łukasz Pankowski

3.    MOJA ŚCIEŻKA KARIERY W AMAZON – TO JOIN OR NOT TO JOIN…
Od Inspektora do Menedżera. Dowiedz się jak możesz zacząć i rozwinąć swoją karierę w firmie Amazon i jak wygląda praca w zespole BHP na co dzień. O swojej historii opowie Anna Domańska.

Q&A Pytania do prelegentów

4.    PROCESS REKRUTACYJNY NA STANOWISKA BHP W FIRMIE AMAZON.
Jakie są etapy procesu rekrutacyjnego? Jak przygotować się do rozmowy? Gdzie szukac pracy? Na te i inne pytania odpowie Marta Jastrzębska-Prokopowicz.

Q&A

Pytania do rekrutera

Link:

Pod podanym linkiem można znaleźć wszystkie informacje dotyczące wydarzenia, jak również zgłosić chęć uczestnictwa w tym spotkaniu.

Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa, email przypominający o zbliżającym się wydarzeniu i instrukcje w jaki sposób dołączyć do spotkania.

Link ten można też udostępniać na platformach społecznościowych.

amazon 2.jpg (193,94 kB)

Pokaż wszystkie

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30
04.02.2021

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:17
2021-02-04 00:45:13
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58