A A+ A++
Kierownik katedry: Pokój: Telefon: Mail: ORCID:
dr hab. inż. Grzegorz Sierpiński, prof. PŚ 013 32-6034332 grzegorz.sierpinski@polsl.pl 0000-0002-0146-3264
Pracownicy:    
dr hab. inż. Grzegorz Karoń, prof. PŚ 213 32-6034159 grzegorz.karon@polsl.pl 0000-0001-6244-6460
dr hab. inż. Stanisław Krawiec, prof. PŚ 211 32-6034115 stanislaw.krawiec@polsl.pl 0000-0001-8652-4873
dr hab. inż. Aleksander Król, prof. PŚ 010 32-6034120 aleksander.krol@polsl.pl 0000-0003-4152-8859
dr hab. inż. Elżbieta Macioszek, prof. PŚ 004B 32-6034392 elzbieta.macioszek@polsl.pl 0000-0002-1345-0022
dr hab. Katarzyna Markowska, prof. PŚ 206 32-6034149 katarzyna.markowska@polsl.pl 0000-0003-2184-1995
dr hab. inż. Piotr Nowakowski, prof. PŚ 206 32-6034149 piotr.nowakowski@polsl.pl 0000-0001-7148-1153
dr hab. inż. Teresa Pamuła, prof. PŚ 010 32-6034120 teresa.pamula@polsl.pl 0000-0002-0188-2848
dr hab. inż. Wiesław Pamuła, prof. PŚ 011 32-6034336 wieslaw.pamula@polsl.pl 0000-0001-9792-6528
dr hab. inż. Aleksander Sobota, prof. PŚ 012 32-6034121 aleksander.sobota@polsl.pl 0000-0001-9792-6528
dr hab. inż. Marcin Staniek, prof. PŚ 004B 32-6034392 marcin.staniek@polsl.pl 0000-0002-2503-080X
dr hab. inż. Renata Żochowska, prof. PŚ 012 32-6034121 renata.zochowska@polsl.pl 0000-0002-8087-3113
dr hab. inż. Maria Cieśla 022 32-6034185 maria.ciesla@polsl.pl 0000-0003-4566-6554
dr inż. Ireneusz Celiński 004B 32-6034392 ireneusz.celinski@polsl.pl 0000-0002-9253-0994
dr inż. Zbigniew Czapla 010 32-6034346 zbigniew.czapla@polsl.pl 0000-0001-6733-8995
dr inż. Joanna Michalska – Ćwiek 211 32-6034115 joanna.cwiek@polsl.pl 0000-0002-4935-2002
dr inż. Marcin Kłos 211 32-6034115 marcin.j.klos@polsl.pl 0000-0002-4990-1593
Doktoranci:    
mgr inż. Adrian Barchański 213 32-6034159 adrian.barchanski@polsl.pl 0000-0001-7140-7324
mgr inż. Yohanis Dabesa Jelila 011 32-6034336

yohanis.dabesajelila@polsl.pl

0000-0002-2470-7153
mgr inż. Agata Kurek 211 32-6034115 agata.kurek@polsl.pl 0000-0002-0648-1680
mgr inż. Piotr Soczówka 213 32-6034159 piotr.soczowka@polsl.pl 0000-0002-8514-4155
mgr inż. Krystian Szewczyński 211 32-6034115 krystian.szewczynski@polsl.pl 0000-0002-4146-6806
Pracownicy administracyjni:    
mgr Agnieszka Popowicz 013 32-6034332 agnieszka.popowicz@polsl.pl
Osoby współpracujące:    
dr inż. Ryszard Janecki    
prof. dr hab. inż. Sylwester Markusik    
dr hab. inż. Bogna Mrówczyńska 301 32-6034183 bogna.mrowczynska@polsl.pl 0000-0002-7582-2434
dr inż. Jerzy Pawlicki    

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie