A A+ A++

Inspektorat BHP

RR3
RR3

Status zabezpieczeń COVID-19

więcej informacji

Aktualny poziom zagrożenia COVID-19 w Politechnice Śląskiej:

1

Liczba jednostek i obiektów o wyższym poziomie zagrożenia:

0

Aktualny poziom zagrożenia COVID-19 w obszarze "Dydaktyka":

1

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników

Anna Nieznalska
2021-09-07 10:53:39
2021-09-07 11:05:25
07.09.2021
photo

Szczepienia

Marcin Kujawa
2021-03-14 21:15:51
2021-03-14 21:30:56
14.03.2021
1 z 1

Więcej aktualności

Seminarium BeNiSz 2021

4 marca odbyła się wiosenna tura seminarium Bezpieczeństwa w Nauce i Szkolnictwie Wyższym BeNiSz 2021, organizowana przez miesięcznik ATEST we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim. Ze względu na czas pandemii seminarium przeprowadzono w formie online. Inspektorat BHP Politechniki Śląskiej również wziął czynny udział w spotkaniu. Na jednej z sesji pt. "Przykłady dobrych praktyk związanych z zapobieganiem COVID-19" przedstawiono rozwiązania i zasady funkcjonowania w naszej Uczelni podczas pandemii, o czym wspomniano w miesięczniku ATEST nr 4/2021.

Kierownik jednostki/komórki organizacyjnej zgłasza do Działu Zasobów Osobowych osobę na kwarantannie oraz podaje czas jej trwania zgodnie z tabelą stanowiącą Załącznik nr 2 do Zarządzenia Rektora nr 213/2020 (z późn. zm.)
Test pozytywny?
Zostań w domu, obserwuj stan zdrowia i bądź w kontakcie z lekarzem rodzinnym!
Kliknij tutaj
Wątpliwości?
Inspektorat BHP udzieli wszelkich wskazówek
Pracowniku!
Niezwłocznie zgłoś kierownikowi jednostki/ komórki organizacyjnej podejrzenie zachorowania na COVID-19 mailem lub telefonicznie!
Poprzedni
Następny
Kwarantanna
trwa 10 dni (bez objawów COVID-19), dotyczy osób zdrowych, narażonych na kontakt z osobą zakażoną SARS-CoV-2 oraz zamieszkujących z osobą w izolacji.
Jeśli dana osoba nie miała bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną wirusem, nie zostanie skierowana na kwarantannę. Zgodnie z obowiązującym prawem osoby współzamieszkujące z osobą na kwarantannie już jej nie podlegają.
Osoba współzamieszkująca z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 (pozytywny wynik testu) ma obowiązek poddania się kwarantannie od dnia uzyskania pozytywnego wyniku testu do 7 dni po zakończeniu izolacji osoby zakażonej.
Poprzedni
Następny
Izolacja domowa
Trwa 10 dni, dla osób bez objawów, które mają pozytywny wynik SARS-CoV-2
W przypadku, gdy w czasie izolacji domowej wystąpią objawy koronawirusa, lekarz podstawowej opieki zdrowotnej postanawia o przedłużeniu izolacji, a jej zakończenie może nastąpić nie wcześniej niż po 13 dniach od wystąpienia objawów.
W przypadku izolacji szpitalnej i w izolatorium o zakończeniu izolacji decyduje lekarz sprawujący opiekę nad pacjentem. Jej zakończenie nie może nastąpić wcześniej niż po 13 dniach od wystąpienia objawów, a ostatnie 3 dni muszą być bez objawów choroby.
Poprzedni
Następny

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie