A A+ A++

Współpraca uczniów szkół średnich z Kołami Naukowymi

Aby w życiu osiągać wielkie sukcesy trzeba mieć zainteresowania, pasje i je rozwijać. Program mentorski Politechnika Śląska "Rozwiń skrzydła" pomaga rozwijać swoje pasje już uczniom i absolwentom szkół ponadgimnazjalnych. Nie trzeba zatem czekać na aż do okresu rozpoczęcia studiów. Doskonałym przykładem jest tutaj uczeń Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Gliwicach Radek Kępa. Opracował on ekologiczne pudełka na potrzeby wysyłki za pomocą paczkomatów. Prototyp zostanie zgłoszony na konkurs “ Elektronika - by żyło się łatwiej”. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
Pan Radek Kępa już jako uczeń szkoły średniej jest także członkiem koła naukowego AI - METH przy Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn, Politechnika Śląska na Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska i pracuje pod opieką Pana dr hab. Piotr Przystałka. Pan Profesor jest również mentorem Radka w programie Politechniki Śląskiej dla zdolnym uczniów “Rozwiń Skrzydła”.
Uczniów szkół średnich zainteresowanych współpracą ze Studenckimi Kołami Naukowymi działającymi przy naszej Katedrze zapraszamy do kontaktu:
 
✔ Studencki Koło Naukowe Metod Sztucznej Inteligencji AI-METH
 
✔ Studenckie Koło Naukowe Projektowania i Konstruowania Innowacyjnych Obiektów Technicznych
 
✔ Studenckie Koło Naukowe Przetwarzania i Rozpoznawania Obrazów PiRO
 
✔ Studenckie Koło Naukowe Smart Power

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie