A A+ A++

Kierownik jednostki


 

mwylezol

dr hab. inż. Marek Wyleżoł, prof. PŚ
Kierownik jednostki

e-mail: marek.wylezol@polsl.pl

p.461

tel. 32 237 29 63

pprzystalka2

dr hab. inż. Piotr Przystałka, prof. PŚ
Zastępca Kierownika jednostki

e-mail: piotr.przystalka@polsl.pl

p.455

tel. 32 400 37 91

Pracownicy


 

wcholewa

prof. dr hab. inż. Wojciech Cholewa, prof. em. PŚ

e-mail: wojciech.cholewa@polsl.pl

p.455

tel. 32 400 37 91

wmoczulski

prof. dr hab. Wojciech Moczulski

e-mail: wojciech.moczulski@polsl.pl

p.406

tel. 32 237 10 28

mdudekburlikowska

dr hab. inż. Marta Dudek-Burlikowska, prof. PŚ

e-mail: marta.dudek-burlikowska@polsl.pl

p.460

tel. 32 237 13 92

mfidali

dr hab. inż. Marek Fidali, prof. PŚ

e-mail: marek.fidali@polsl.pl

p.462

tel. 32 237 29 54

akatunin2

dr hab. inż. Andrzej Katunin, prof. PŚ

e-mail: andrzej.katunin@polsl.pl

p.407

tel. 32 237 10 69

aloska

dr hab. inż. Andrzej Loska, prof. PŚ

e-mail: andrzej.loska@polsl.pl

p.457

tel. 32 237 24 26

wskarka

dr hab. inż. Wojciech Skarka, prof. PŚ

e-mail: wojciech.skarka@polsl.pl

p.456

tel. 32 237 14 91

atimofiejczuk

dr hab. inż. Anna Timofiejczuk, prof. PŚ

e-mail: anna.timofiejczuk@polsl.pl

p.457

tel. 32 237 24 26

acholewa2

dr inż. Adam Cholewa

e-mail: adam.cholewa@polsl.pl

p.460

tel. 32 237 13 92

pchrzanowski

dr inż. Paweł Chrzanowski

e-mail: pawel.chrzanowski@polsl.pl

p.409

tel. 32 237 18 76

kciupke

dr inż. Krzysztof Ciupke

e-mail: krzysztof.ciupke@polsl.pl

p.454

tel. 32 237 16 79

A_Jałowiecki-3

mgr inż. Andrzej Jałowiecki

e-mail: andrzej.jalowiecki@polsl.pl

p.404(CNT)

tel. 32 400 31 16

wjamrozik

dr inż. Wojciech Jamrozik

e-mail: wojciech.jamrozik@polsl.pl

p.458

tel. 32 237 10 63

mjanuszka

dr inż. Marcin Januszka

e-mail: marcin.januszka@polsl.pl

p.459

tel. 32 237 27 41

mjohnbanach

dr inż. Małgorzata John-Banach

e-mail: malgorzata.john@polsl.pl

p.458

tel. 32 237 10 63

Łój_Paweł

dr inż. Paweł Łój

e-mail: pawel.loj@polsl.pl

p.404(CNT)

tel. 32 400 31 16

mmuzalewska_2

dr inż. Małgorzata Muzalewska

e-mail: malgorzata.muzalewska@polsl.pl

p.404(CNT)

tel. 32 400 31 16

wpanfil

dr inż. Wawrzyniec Panfil

e-mail: wawrzyniec.panfil@polsl.pl

p.404(CNT)

tel. 32 400 31 16

kpsiuk

dr inż. Krzysztof Psiuk

e-mail: krzysztof.psiuk@polsl.pl

p.454

tel. 32 237 16 79

trogala

dr inż. Tomasz Rogala

e-mail: tomasz.rogala@polsl.pl

p.459

tel. 32 237 27 41

srzydzik

dr inż. Sebastian Rzydzik

e-mail: sebastian.rzydzik@polsl.pl

p.454

tel. 32 237 16 79

dwachla

dr inż. Dominik Wachla

e-mail: dominik.wachla@polsl.pl

p.408

tel. 32 237 13 75

mzorychtatomsia

dr inż. Magdalena Zorychta-Tomsia

e-mail: magdalena.zorychta-tomsia@polsl.pl

p.460

tel. 32 237 13 92

Więcej

Doktoranci


 

Adamczyk_Marek

mgr inż. Marek Adamczyk

e-mail: marek.adamczyk@polsl.pl

p. –

tel. –

Amraei

mgr inż. Jafar Amraei

e-mail: jafar.amraei@polsl.pl

p.408

tel. 32 237 13 75

Damian_Augustyn

mgr inż. Damian Augustyn

e-mail: damian.augustyn@polsl.pl

p.409

tel. 32 237 18 76

Chrukin_Jarosław

mgr inż. Jarosław Churkin

e-mail: jaroslaw.churkin@polsl.pl

p. –

tel. –

thumbnail_PastedGraphic-11

mgr inż. Marcin Gajdzik

e-mail: marcin.gajdzik@polsl.pl

p. –

tel. –

lgaleczka

mgr inż. Łukasz Gałeczka

e-mail: lukasz.galeczka@polsl.pl

p. 460

tel. 32 237 13 92

thumbnail_PastedGraphic-10

mgr inż. Anna Gnacy-Gajdzik

e-mail: anna.gnacy-gajdzik@polsl.pl

p. –

tel. –

Kowalski_Piotr

mgr inż. Piotr Kowalski

e-mail: piotr.kowalski@polsl.pl

p. –

tel. –

wkrafczyk

mgr inż. Witold Krafczyk

e-mail: witold.krafczyk@polsl.pl

p. –

tel. –

pkroczek

mgr inż. Piotr Kroczek

e-mail: piotr.kroczek@polsl.pl

p. –

tel. –

Krol_Adrian

mgr inż. Adrian Krol

e-mail: adrian.krol@polsl.pl

p. –

tel. –

Kumpati_Ramesh

mgr inż. Ramesh Kumpati

e-mail: ramesh.kumpati@polsl.pl

p.548

tel. –

thumbnail_PastedGraphic-1

mgr inż. Michał Kurpiński

e-mail: michal.kurpinski@polsl.pl

p. –

tel. –

jlubos

mgr inż. Jacek Lubos

e-mail: jacek.lubos@polsl.pl

p.409

tel. 32 237 18 76

Macura_Tomasz

mgr inż. Tomasz Macura

e-mail: tomasz.macura@polsl.pl

p. –

tel. –

Mateja_Krzysztof

mgr inż. Krzysztof Mateja

e-mail: krzysztof.mateja@polsl.pl

p. –

tel. –

Mikulikova_Aleksandra

mgr inż. Aleksandra Mikulíková

e-mail: aleksandra.dziwoki@polsl.pl

p.548

tel. –

Peciak_Magdalena

mgr inż. Magdalena Peciak

e-mail: magdalena.peciak@polsl.pl

p.548

tel. –

Roczek

mgr inż. Krzysztof Roczek

e-mail: krzysztof.roczek@gmail.com

p.462

tel. 32 237 29 54

Sternal

mgr inż. Kamil Sternal

e-mail: kamil.sternal@polsl.pl

p. –

tel. –

Wrazidło_Mateusz

mgr inż. Mateusz Wrazidło

e-mail: mateusz.wrazidlo@polsl.pl

p. –

tel. –

Zenowicz_Paulina

mgr inż. Paulina Zenowicz

e-mail: paulina.zenowicz@polsl.pl

p. –

tel. –

Pracownicy administracyjni i techniczni


 

afryda

mgr Aneta Fryda

Sekretariat jednostki

e-mail: aneta.fryda@polsl.pl

p.412

tel. 32 237 14 67

dpajak

mgr inż. Daniel Pająk

Pracownik techniczny

e-mail: daniel.pajak@polsl.pl

p.459

tel. 32 237 27 41

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie