A A+ A++

Sukces studentów z grupy Integral Senso

Wielki sukces ⚡️⚡️⚡️ studentów koła AI - METH na konferencji Medical and Sport Technologies & May's Meeting of Young Biomechanics named of prof. Dagmara Tejszerska.

Studenci z projektu 🔴Integral Senso🔴 zaprezentowali swoje prace na sesji studenckiej, gdzie ich ciężka praca została doceniona podczas konkursu na najlepsze plakaty studenckie:

🥇Pierwsze miejsce – Szymon Hudziak, praca pt. „Mobilne urządzenie do nauki alfabetu Braill’a”;

🥈Drugie miejsce – Julia Nowak, praca pt. „Interaktywne urządzenie do terapii motoryki małej oraz integracji sensorycznej DiscoBulbulator”;

🏅Wyróżnienie – Magdalena Moruś i Piotr Bosowski, praca pt. „Kulki-Fakturki: urządzenie rozwijające zmysł dotyku i koordynację poprzez zabawę”.

Opiekunem wszystkich prac jest pracownik naszej katedry ➡️ dr inż. Małgosia Muzalewska

Wielkie gratulacje dla zespołu!