Student Patryk Chołuj z nagrodą w konkursie PFRON „Otwarte Drzwi”

2D26A6C2-3E03-4802-BBB1-48B397B81ECC

Nagroda główna🥇 w konkursie PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Otwarte Drzwi trafia do studenta Katedry Podstaw Konstrukcji Maszyn, Wydziału Mechanicznego Technologicznego, Politechniki Śląskiej.

Ogromne gratulacje dla:
🔴🏆Patryk Chołuj🏆🔴

Pan Patryk zdobył nagrodę w kategorii rozwiązania technologiczne służące osobom niepełnosprawnym za swoją pracę pt.
🔵Model wirtualny windy schodowej dla osób z niepełnosprawnością motoryczną🔵

Promotorem pracy była dr inż. Małgorzata Muzalewska. Nagroda finansowa za zwycięstwo wyniosła 7000zł. Ponadto laureat otrzymał zaproszenie do publikacji artykułu naukowego na łamach kwartalnika naukowego „Niepełnosprawność – zagadnienia, problemy, rozwiązania” kn.pfron.org.pl, którego wydawcą jest PFRON.

Więcej o konkursie:

B96448F4-C1EB-409E-B104-D42DF5142050