Nauka bez Granic – Spotkanie w SOSW w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką inżynierii biomedycznej, wspomagania rozwoju osób z dysfunkcjami, rehabilitacji na spotkanie podsumowujące współpracę Politechnika ŚląskaSOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej w ramach projektu edukacyjnego „Świat lubi ludzi, którzy lubią świat – poznaj świat zmysłami” w ramach projektu NAUKA BEZ GRANIC.

⬇⬇⬇

Spotkanie odbędzie się 2️⃣1️⃣.0️⃣6️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣r. (wtorek) o godzinie 9️⃣.0️⃣0️⃣ w SOSW w Dąbrowie Górniczej (ul. Swobodna 59).

Wszystkich chętnych prosimy o zapisy (wypełnienie ankiety na stronach Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej, które wspiera wydarzenie):

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną pracę kół naukowych PolŚl. między innymi SKN AI - METH, realizowane w ramach projektu Integral Seno, działającego na Wydziale Mechanicznym Technologicznym.

Prototypy urządzeń tj:
  • DISCO BULBULATOR
  • KULKI FAKTURKI
  • MOBILNE URZĄDZENIE DO NAUKI BRAILLE'A
zostaną przekazane dla dzieci z Ośrodka w celu ich weryfikacji.

Wszystkie osoby, które chciałyby poznać pracę ośrodka zapraszamy we wtorek na spotkanie, a od nowego roku akademickiego do kół naukowych w celu realizacji projektu NAUKA BEZ GRANIC.