A A+ A++

Nauka bez Granic – Spotkanie w SOSW w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką inżynierii biomedycznej, wspomagania rozwoju osób z dysfunkcjami, rehabilitacji na spotkanie podsumowujące współpracę Politechnika ŚląskaSOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej w ramach projektu edukacyjnego „Świat lubi ludzi, którzy lubią świat – poznaj świat zmysłami” w ramach projektu NAUKA BEZ GRANIC.
 
⬇⬇⬇
 
Spotkanie odbędzie się 2️⃣1️⃣.0️⃣6️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣r. (wtorek) o godzinie 9️⃣.0️⃣0️⃣ w SOSW w Dąbrowie Górniczej (ul. Swobodna 59).
 
Wszystkich chętnych prosimy o zapisy (wypełnienie ankiety na stronach Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej, które wspiera wydarzenie):
 
Na spotkaniu zaprezentowane zostaną pracę kół naukowych PolŚl. między innymi SKN AI - METH, realizowane w ramach projektu Integral Seno, działającego na Wydziale Mechanicznym Technologicznym.
 
Prototypy urządzeń tj:
  • DISCO BULBULATOR
  • KULKI FAKTURKI
  • MOBILNE URZĄDZENIE DO NAUKI BRAILLE'A
zostaną przekazane dla dzieci z Ośrodka w celu ich weryfikacji.
 
Wszystkie osoby, które chciałyby poznać pracę ośrodka zapraszamy we wtorek na spotkanie, a od nowego roku akademickiego do kół naukowych w celu realizacji projektu NAUKA BEZ GRANIC.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie