A A+ A++
DE5DCEE9-A583-43AC-8395-35DA32824452

Mateusz Wrazidło członkiem prestiżowego nowojorskiego stowarzyszenia The Explorers Club

Z przyjemnością ogłaszamy, że 👉Mateusz Wrazidlo - Explority👈, absolwent i pracownik Politechnika Śląska i Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn, Politechnika Śląska, oficjalnie został członkiem ▶️The Explorers Club◀️

Ta prestiżowa międzynarodowa organizacja, założona w Nowym Jorku w 1904 roku, łączy w sobie największych odkrywców z całego świata. Wśród członków z Polski byli lub są m.in. Stanisław Szwarc-Bronikowski, Wojciech Cejrowski, Martyna Wojciechowska, Piotr Chmieliński. Teraz możemy dodać do tej listy Mateusza Wrazidłę - wybitną jednostkę wśród odkrywców.

2️⃣2️⃣.0️⃣4️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ roku odbyło się sympozjum stowarzyszenia oraz kolacja galowa z okazji przyjęcia nowych członków, podczas której pan Mateusz Wrazidło otrzymał członkostwo. Podczas sympozjum Mateusz Wrazidło wygłosił wykład, gdzie opowiedział o swoich badaniach, ale Rez wspominał o początkach swoich pasji, o miejscu z którego pochodzi oraz o związkach z Naszą Uczelnią.

🔵Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia🔵
👉https://www.youtube.com/live/cjffhIu7hog?feature=share

Gratulacje Mateusz, jesteśmy bardzo dumni z Twojego osiągnięcia i nie możemy się doczekać, gdzie Twoje eksploracje zaprowadzą Cię w przyszłości! 👏👏👏

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie