Cyberataki

Największa światowa konferencja o cyberbezpieczeństwie dla studentów!

Już 31 maja br. fundacja The Bridge rusza z globalnym “CyberSecurity Roadshow 2021-22”. Spotkanie uruchamia - zakrojony na rok cykl edukacyjny - interaktywne forum dyskusyjne dla studentów i ekspertów z całego świata, wokół tematyki funkcjonowania ekosystemu cyberbezpieczeństwa.

Organizatorem konferencji jest Fundacja The Bridge. Fundacja realizuje programy edukacyjne obejmujące obszary wyzwań społeczno-gospodarczych i bezpieczeństwa.

Z fundacją The Bridge współpracuje m.in. Profesor Piotr Przystałka z Katedry Podstaw Konstrukcji Maszyn oraz student Michał Kobielski.

KONFERENCJA ON-LINE:

CyberSecurity Roadshow 2021-22