A A+ A++
Autor: Rafał Honysz     Publikacja: 10.05.2023

zanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Śląskich Spotkaniach Naukowych, które odbędą się w dniach 19-21 maja 2023 roku. Celem spotkań jest wymiana informacji i nawiązanie współpracy naukowej między zespołami prowadzącymi badania w różnych dziedzinach biotechnologii medycznej i środowiskowej, bioinformatyki, ale także w naukach podstawowych, inżynierii i biologii systemów, i innych. Spotkania prowadzone będą w języku polskim, w formie prezentacji ustnych (15-10 minut), limit miejsc 60 osób - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do nadsyłania streszczeń w języku polskim do dnia 12 maja b.r. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Śląskich Spotkaniach Naukowych prosimy o imienne zgłoszenie w terminie do 12 maja 2023 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce rejestracja (https://gsn.io.gliwice.pl/index.php/registration). Wysokość opłat: pełna 600 PLN i ulgowa 400 PLN (przewidziana dla studentów i doktorantów) - opłata obejmuje dwa noclegi (pokój 2-osobowy) i pełne wyżywienie.  Opłata uwzględnia dofinansowanie kosztów uczestnictwa ze strony Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem. Dofinansowanie dla młodych naukowców możliwe jest wyłącznie w przypadku aktywnej formy uczestnictwa w konferencji i prezentacji ustnej; opłaty wpisowe są niezależne od długości pobytu uczestnika. Dopłata do pobytu w pokoju 1-osobowym oraz udział osób towarzyszących i dzieci do ustalenia w hotelu we własnym zakresie.

Tegoroczne spotkania odbędą się w hotelu "Gorzelanny" w Pokrzywnej (Góry Opawskie).

Hotele Gorzelanny
Pokrzywna 76
48-267 Jarnołtówek
tel. 607 66 38 35

www.gorzelanny.pl

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy ŚSN 2023.

W razie pytań proszę o kontakt, Magdalena Skonieczna: magdalena.skonieczna@polsl.pl

 

Zaproszenie Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie