A A+ A++
photo
Autor: Katarzyna Tobór-Osadnik Publikacja: 02.04.2021 Aktualizacja: 02.04.2021

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń w życiu osobistym i rozwoju w życiu naukowym dla wszystkich pracowników, studentów i absolwentów naszego Wydziału

 

Władze Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej

wraz z członkami Rady Dziekańskiej

Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

ATI Industrial Evolution 2026 – o przyszłości cyberbezpieczeństwa przemysłowego

Adam Niewiadomski
2026-06-19 13:35:12
2026-06-19 13:47:21
19.06.2026
photo

Podpisano porozumienie o dołączeniu do ISAC SIG

Adam Niewiadomski
2026-06-19 13:21:22
2026-06-19 13:30:52
19.06.2026
photo

Reprezentanci SKN „Gwarek” na Warsztatach Geofizycznych „Geosfera” w Krakowie

Adam Niewiadomski
2026-06-19 10:06:09
2026-06-19 10:08:58
19.06.2026
photo

Aspekty Bezpieczeństwa w Nauce i Praktyce 2026 – relacja z konferencji

Adam Niewiadomski
2026-06-15 19:19:56
2026-06-15 19:25:17
15.06.2026

Więcej aktualności

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie