A A+ A++
photo
od 15-06-2021
od 10:00
do 16-06-2021
do 17:00
Autor: Bogusława Słowak Publikacja: 16.06.2021 Aktualizacja: 16.06.2021

Panele z udziałem ekspertów z naszego Wydziału na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG®

15 i 16 czerwca  odbywają się Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021, które względu na pandemię odbędą się w formule online. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji i udziału, szczególnie, że w ramach targów odbywa się aż kilka sesji, w których  biorą udział pracownicy naszego wydziału.

W dniu 15 czerwca odbyła się sesja „Onkologia Obliczeniowa i Spersonalizowana Medycyna. Personalizowana medycyna XXI wieku – jak działać dla wspólnego dobra w ramach synergii nauka-biznes?”, gdzie wśród prelegentów mogliśmy usłyszeć  min. dr inż. Michała Marczyka i dr inż. Monikę Kurpas z naszego Wydziału.  Zaraz potem o godzinie 12:00 – 13:25 odbyła się kolejną sesja „Sztuczna Inteligencja i Przetwarzanie Danych”  Cyberbezpieczeństwo w dobie społeczeństwa online, gdzie z ramienia wydziału głos zabrał mgr inż. Jarosław Homa.

 

16 czerwca 2021 zapraszamy na kilka kolejnych paneli z udziałem naszych ekspertów:

w godzinach 11:30 –12:55 zapraszamy do udziału w sesji „Automatyzacja Procesów i Przemysł 4.0”. Czy algorytmy i maszyny zastąpią ludzi?, w którym udział wezmą Dr inż. Michał Staniszewski i Dr inż. Paweł Foszner.

w godzinach 14:30 – 15:00  rozpoczyna się panel Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej – jednostka dedykowana ochronie i komercjalizacji własności intelektualnej.  W tej części wydarzenia usłyszymy związanych z naszym Wydziałem  Dr inż. Michała Staniszewskiego oraz mgr inż. Grzegorza Studzińskiego – Brokera Innowacji CITT Politechniki Śląskiej.

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 to okazja do promocji innowacyjności Uczelni oraz międzynarodowej wymiany kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami świata nauki, przemysłu, biznesu i finansów.

 

Koordynatorem udziału Uczelni w imprezie jest Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej.

 

Agenda Wydarzenia

link do rejestracji udziału w panelach

 

Serdecznie  zachęcamy do udziału!

 

 

Udostępnij:fbtwitter

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie