A A+ A++

Biuro Dziekana

Kierownik

Barbara Małysiak-Kaczmarczyk
tel.: +48 32-237-13-10
fax: +48 32-237-24-13
e-mail: Barbara.Malysiak-Kaczmarczyk@polsl.pl
e-mail: rau@polsl.pl

Promocja i Kanały Elektroniczne
Sekretariat Prodziekana ds. Współpracy i Rozwoju

Bogusława Słowak
tel.: +48 32-237-19-46
e-mail: Boguslawa.Slowak@polsl.pl

Sekretariat Prodziekana ds. Infrastruktury i Organizacji

Beata Mryka
tel.: +48 32-237-19-68
e-mail: Beata.Mryka@polsl.pl

Sekretariat Prodziekana ds. Kształcenia

Katarzyna Chałubiec
tel.: +48 32-237-15-81
e-mail: Katarzyna.Chalubiec@polsl.pl

Sekretariat Rady Dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika

Elżbieta Gajda
tel.: +48 32-237-10-51
e-mail: Elzbieta.Gajda@polsl.pl

Sekretariat Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja

Maria Skory
tel.: +48 32-237-17-90
e-mail: Maria.Skory@polsl.pl

Sekcja Finansowa Wydziału

Nina Ryś-Protas
tel.: +48 32-237-12-92
e-mail:  Nina.Rys-Protas@polsl.pl

Anna Łucka-Babiarz
tel.: +48 32-400-30-91
e-mail: Anna.Lucka-Babiarz@polsl.pl

Danuta Stech
tel.: +48 32-237-18-17
e-mail: Danuta.Stech@polsl.pl

Małgorzata Nierychlewska
tel.: +48 32-237-15-17
e-mail: Malgorzata.Nierychlewska@polsl.pl

Agata Cudak-Tutajewicz
tel.: +48 32-237-27-57
e-mail: Agata.Cudak-Tutajewicz@polsl.pl

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie