A A+ A++

Biuro Dziekana

Kierownik

Barbara Małysiak-Kaczmarczyk

tel.: +48 32-237-13-10
fax: +48 32-237-24-13

Barbara.Malysiak-Kaczmarczyk@polsl.pl

rau@polsl.pl

Bogusława Słowak

tel.: +48 32-237-19-46

Boguslawa.Slowak@polsl.pl

Urszula Jadczak

tel.: +48 32-237-19-46

Urszula.Jadczak@polsl.pl

Beata Mryka

tel.: +48 32-237-19-68

Beata.Mryka@polsl.pl

Katarzyna Chałubiec

tel.: +48 32-237-15-81

Katarzyna.Chalubiec@polsl.pl

Sekcja Finansowa Wydziału

Nina Ryś-Protas

tel.: +48 32-237-12-92

Nina. Rys-Protas@polsl.pl

Anna Łucka-Babiarz

tel.: +48 32-400-30-91

Anna.Lucka-Babiarz@polsl.pl

Danuta Stech

tel.: +48 32-237-18-17

Danuta.Stech@polsl.pl

Małgorzata Nierychlewska

tel.: +48 32-237-15-17

Malgorzata.Nierychlewska@polsl.pl

Agata Cudak-Tutajewicz

tel.: +48 32-237-27-57

Agata.Cudak-Tutajewicz@polsl.pl

 

 

 

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie