A A+ A++
photo
od 11-02-2021
od 15:00
do 11-02-2021
do 17:00
Zoom Meeting
Autor: Sławomir Bednarz Publikacja: 24.02.2021 Aktualizacja: 24.02.2021

Otwarte spotkanie z autorem książki "SPEED bez granic"

Politechnika  Śląska
Priorytetowy Obszar Badawczy 5
Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0
Cykl spotkań – Gość Specjalny
11.02.2021 15.00 – 17.00
 
 
Zapraszamy na otwarte spotkanie z dr. Aleksandrem Poniewierskim, autorem książki SPEED bez granic, która stała się bestsellerem światowym, a w 2020 przetłumaczonym na język polski.
Strona książki 
 
 
Podczas spotkania, po wystąpieniu Pana dra Aleksandra Poniewierskiego, możliwe będzie zadawane pytań dotyczących książki, praktyki przemysłowej, a przede wszystkim przewidywanych kierunków rozwoju technologicznego polskich firm.
 
Dr Aleksander Poniewierski jest globalnym liderem cyfryzacji i nowych technologii w jednej z największych międzynarodowych firm świadczących usługi profesjonalne i konsultingowe. Odpowiada za prowadzenie praktyki doradczej ukierunkowanej na rozwój strategii, projektowanie, wdrażanie, optymalizację procesów, innowacyjność modeli biznesowych oraz bezpieczeństwo i ochronę danych dla głównych klientów firmy na świecie. Jest uznanym na świecie ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i ochrony infrastruktury krytycznej.
W roku 2020 otrzymał tytuł World IoT Leader of the Year, nagrodę przyznawana przez międzynarodową społeczność nowych technologii. W tym roku mianowanych było ponad 600 firm do tego tytułu. Ostatecznie w finale znalazło się 25 liderów najnowocześniejszych technologii, wśród nich liderzy takich firm jak Google, IBM, Amazon, Simens, Microsoft, Accenture, Apple itp.
 
 
Meeting ID: 912 3484 8161
Passcode: 454290
Udostępnij:fbtwitter

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie