SAS Data Science Hackathon – Analityczny turniej dla studentów
Masz umysł analityczny, pasjonuje Cię praca z danymi, a wymarzony zawód to data scientist?
Podejmij wyzwanie i weź udział w SAS Data Science Hackathon.
Twój projekt może pomóc lekarzom z Narodowego Instytutu Onkologii usprawnić ich pracę związaną wyszukiwaniem i uzupełnianiem danych w systemach medycznych.
Zadanie do wykonania to przygotowanie projektu analitycznego, który zautomatyzuje proces analizowania i przetwarzania notatek lekarskich. Możesz posługiwać się dowolnymi technikami machine learning, deep learning oraz text analytics.
Turniej odbędzie się na platformie SAS Viya for Learners.
Termin turnieju: sobota 27 lutego 2021, godz. 10.00 – 20.00
Obowiązkowe szkolenie: sobota 20 lutego 2021, godz. 11.00 – 18.00
Format: online
Na 3 zwycięskie drużyny czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz praktyki i szkolenia:
1. miejsce – 6000 zł 2. miejsce – 3000 zł 3. miejsce – 1500 zł
Rejestracja trwa do 19 lutego 2021.
Więcej szczegółów na stronie

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Autor: Wojciech Wojtowicz     Publikacja: 19.02.2021     Aktualizacja: 23.02.2021