A A+ A++
Autor: Bogusława Słowak Publikacja: 31.05.2021 Aktualizacja: 31.05.2021

Nawiązanie współpracy między BardoMed Sp. z o.o. a Wydziałem Automatyki, Elektroniki i Informatyki

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy między wiodącym producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego BardoMed Sp. z o.o. a Wydziałem Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, której efektem jest realizacja projektu finansowanego w ramach programu Bon na innowacje - Dostępność Plus.

Bon na innowacje to program wspierający rozwój przedsiębiorstw, jego celem jest nawiązanie kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami a jednostkami naukowymi, a następnie zakup usług badawczych, które zaowocują powstaniem lub znacznym ulepszeniem wyrobu, technologii lub projektu wzorniczego. W ramach Bonu na innowacje taki projekt otrzymuje znaczne dofinansowanie dzięki czemu ma on możliwość realizacji. Przedsiębiorca ma pomysł biznesowy na innowację a jednostka naukowa wiedzę i zasoby techniczne niezbędne do realizacji szczegółów rozwiązania. Przedsiębiorcę reprezentuje firma BardoMed Sp. z o.o. - producent i dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego. Po stronie jednostki naukowej natomiast Politechnika Śląska a dokładniej Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki będący wiodącym ośrodkiem nauki, innowacyjnego, międzynarodowego kształcenia, zajmującym czołowe miejsce na mapie edukacyjnej i naukowej Polski.

Pozyskanie projektu było możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu w rozwój Uczelni dwóch młodych pracowników Wydziału: dr inż. Michała Sawickiego oraz dr inż. Michała Maćkowskiego.

Dofinansowanie prac realizowanych przez stronę Uczelni wyniesie 492 000,00 zł. Projekt potrwa do końca sierpnia 2022 roku.

Pokaż wszystkie

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30
04.02.2021

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:17
2021-02-04 00:45:13
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58