Start - Aktualnosci
IV zbiórka darów na rzecz gliwickiego Hospicjum Bożego Miłosierdzia w Gliwicach
Centrum Wolontariatu Politechniki Śląskiej prowadzi czwartą zbiórkę darów na rzecz gliwickiego Hospicjum Bożego Miłosierdzia. Celem akcji jest wsparcie podopiecznych hospicjum poprzez zbieranie artykułów codziennego użytku, które zostaną przekazane osobom najbardziej potrzebującym. Zbierane są:
- Chusteczki higieniczne i nawilżane
- Ręczniki papierowe
- Mydło w płynie
- Balsamy, oliwki i kremy do ciała
- Maszynki do golenia (męskie)
- Szampony, grzebienie
- Dezodoranty
- Artykuły do higieny jamy ustnej i protez
- Gąbki do kąpieli
- Odświeżacze powietrza
- Pampersy (rozmiary 1, 3, 4)
Pojemnik na ww. dary jest ustawiony obok portierni w bud. A Wydziału Organizacji i Zarządzania. Dary można także przekazywać bezpośrednio do Centrum Wolontariatu przy PŚ w Gliwicach.
Zbiórka trwa do 14 listopada 2025 r. Włączmy się w pomaganie! #Razem
Aktualności
Pokaż wszystkie
Nasze studentki na Letniej Szkole Języka Chińskiego i Praktyki Wielokulturowej
Serdecznie zapraszamy do lektury fotoreportażu z Letniej Szkoły Języka Chińskiego i Praktyki Wielokulturowej, w której uczestniczyły studentki naszego wydziału: Natalia Gibas (Lingwistyka stosowana) i Dominika Włodarz (Analityka biznesowa).
Więcej aktualności Mniej aktualności
