A A+ A++
marszalfotografia-30
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 19.03.2025     Aktualizacja: 27.03.2025

Zapraszamy na "Śniadanie z mediami"

Zapraszamy naukowców Politechniki Śląskiej do udziału w spotkaniu z przedstawicielami mediów, podczas którego będzie podczas którego będzie można nawiązać współpracę i podzielić się informacjami na temat realizowanych badań. 

UWAGA: zmiana terminu na 17 czerwca 2025 r.

Poranne spotkanie przy pysznej kawie i smacznych kanapkach będzie okazją do rozmów przedstawicieli mediów i nauki o nowych pracach badawczych, wynalazkach lub aktualnych projektach naukowych. 

Podczas "Śniadania z mediami" będzie można nawiązać współpracę z dziennikarzami i podzielić się informacjami o tym, jaka działalność jest podejmowana na uczelni. To możliwość dotarcia za pomocą mediów do szerokiego grona odbiorców. 

Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia 2025 r. o godz. 10:00 w Centrum Nowych Technologii na ul. Konarskiego 22B. 

Zapraszamy do udziału naukowcy Politechniki Śląskiej, którzy jeszcze nie brali udziału w spotkaniach z mediami realizowanych przez Centrum Popularyzacji Nauki (np. w ramach Rzeczników Nauki w Tereni) lub którzy rozpoczęli nowe prace naukowe. Uwaga: liczba miejsc ograniczona.

Zapisy przez formularz: otwórz formularz.

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie