A A+ A++

Centrum Promocji i Komunikacji

ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice
Krzysztof Gronowicz, dyrektor
nr tel.: 32 237 29 48 pok. 294
e-mail: krzysztof.gronowicz@polsl.pl
 
Iwona Flanczewska-Rogalska, zastępca dyrektora
nr tel.: 32 237 14 97  pok. 295
e-mail: iwona.flanczewska-rogalska@polsl.pl
 
Przemysław Bratkowski, operator kamery
nr tel.: 32 237 23 22 pok. 47
e-mail: przemyslaw.bratkowski@polsl.pl
Roman Gardeła, tłumacz j. angielskiego
pok. 47
e-mail: roman.gardela@polsl.pl
Agnieszka Kliks-Pudlik, dziennikarka
nr. tel.: 32 237 18 62 pok. 297
e-mail: agnieszka.kliks-pudlik@polsl.pl
Natalia Miler, samodzielny referent administracyjny
nr tel.: 32 237 11 99 pok. 296
e-mail: natalia.miler@polsl.pl
Maciej Mutwil, grafik
nr tel: 32 237 11 80  pok. 297
e-mail: maciej.mutwil@polsl.pl
Anna Orłowska, specjalista administracyjny
nr tel: 32 237 15 42 pok. 296
e-mail: anna.orlowska@polsl.pl
Magdalena Pawlaczek, specjalista administracyjny
nr tel.: 32 237 19 69 pok. 296a
e-mail: magdalena.pawlaczek@polsl.pl
Agnieszka Pilsyk, graficzka (urlop macierzyński)
nr tel: 32 237 11 99  pok. 296a
e-mail: agnieszka.pilsyk@polsl.pl
Katarzyna Siwczyk, dziennikarka
nr tel.: 32 237 23 22 pok. 47
e-mail: katarzyna.siwczyk@polsl.pl
Jolanta Skwaradowska, dziennikarka
nr tel: 32 237 11 80  pok. 297
e- mail: jolanta.skwaradowska@polsl.pl
Tomasz Stokłosa, operator kamery
nr tel.: 32 237 23 22  pok. 47
e-mail: tomasz.stoklosa@polsl.pl
Joanna Szabłowska, specjalista administracyjny
nr tel.: 32 400 30 84 pok. 296a
e-mail: joanna.szablowska@polsl.pl
Anna Świderska, dziennikarka
nr tel.: 32 237 30 60 pok. 47
e-mail: anna.swiderska@polsl.pl

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie