A A+ A++
B45B6867
Centrum Promocji i Komunikacji aktywnie działa na rzecz budowania wizerunku Politechniki Śląskiej jako uczelni innowacyjnej i prestiżowej. Staramy się zaskakiwać kreatywnością i świeżością pomysłów, tak aby informacja, którą wysyłamy wyróżniała się na tle pozostałych i docierała do właściwego odbiorcy.

Promujemy naukę oraz zachęcamy młodych ludzi do podejmowania studiów technicznych, organizujemy m.in. Dni Otwarte, Salon Maturzystów oraz spotkania w szkołach.

Realizujemy kampanie reklamowe: rekrutacyjne oraz wizerunkowe. Prowadzimy działania zmierzające do stworzenia skutecznego oraz zintegrowanego systemu przekazywania informacji, a także szeroko pojętej promocji Uczelni.
W związku z tym przedstawiamy jej ofertę edukacyjną jak i potencjał naukowy i badawczy.

Staramy się być na bieżąco i pozostawać w kontakcie, dlatego prowadzimy konta uczelni na portalach społecznościowych w języku polskim i angielskim takie jak: Facebook, Instagram, Twitter, LinkdIn, YouTube, TikTok, zarządzamy uczelnianą stroną internetową oraz tworzymy TV Politechniki Śląskiej. Współpracujemy również z portalami edukacyjnymi w Polsce oraz zagranicą, gdzie promujemy ofertę edukacyjną Politechniki Śląskiej.

Zarządzamy prawem do używania logotypu politechnicznego. Prowadzimy sklep wewnątrzuczelniany, w którym sprzedajemy politechniczne gadżety. Dzięki projektowanym przez nas wydawnictwom okolicznościowym informacja o Politechnice trafia do szerokiego grona odbiorców w kraju i za granicą. Wydziałom oraz innym jednostkom uczelni oferujemy wsparcie i doradztwo w prowadzonych działaniach promocyjnych, poprzez współpracę z pełnomocnikami ds. promocji.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie