A A+ A++

Kontakt

UWAGA!

Ze względu na obowiązujący poziom zagrożenia spowodowany COVID-19 do niezbędnego minimum jest ograniczony bezpośredni kontakt z pracownikami Uczelni. Podstawową formą kontaktu jest korespondencja e-mailowa oraz kontakt telefoniczny.

W przypadku kontaktu przy użyciu poczty elektronicznej należy korzystać z konta w domenie polsl.pl.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, prosimy stosować się do poleceń i wytycznych pracowników Politechniki Śląskiej.
Jednocześnie apelujemy o przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

CENTRUM OBSŁUGI STUDIÓW
ul. Akademicka 2A
44-100 Gliwice
pok. 278-280, 285
tel. 32 237 17 58, 32 237 11 90, 32 237 19 87 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00)
e-mail: RD1@polsl.pl

Admission Office
pok. 282
tel: (+48) 32 237 16 90
e-mail: study@polsl.pl

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami
pok. 283
tel: 32 237 23 50
e-mail: BON@polsl.pl

Sekcja Spraw Stypendialnych
Gliwice
pok. 307
tel.: 32 237 14 63
tel.: 32 237 11 56
e-mail: stypendia@polsl.pl

Zabrze
ul. Roosevelta 26
pok. 124A
tel.: 32 277 73 10

Katowice
ul. Krasińskiego 8
pok. 127
tel.: 32 603 44 88

Biura Obsługi Studentów

mgr Grażyna Maszniew – Kierownik Centrum Obsługi Studiów
e-mail: Grazyna.Maszniew@polsl.pl
tel. 32 237 10 79
pokój: 279

mgr Anna Pietreczek – zastępca kierownika
e-mail: Anna.Pietreczek@polsl.pl
tel. 32 237 10 79
pokój: 278A

mgr Mateusz Butowski – specjalista administracyjny
e-mail: Mateusz.Butowski@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 280

mgr Maciej Kaczmarczyk – specjalista administracyjny
e-mail: Maciej.Kaczmarczyk@polsl.pl
tel. 32 237 11 90
pokój: 278

mgr Justyna Łuksza – specjalista administracyjny
e-mail: Justyna.Luksza@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 280

mgr Bogumiła Patejuk – główny specjalista administracyjny
e-mail: Bogumila.Patejuk@polsl.pl
tel. 32 237 21 30
pokój: 285

mgr inż. Iwona Rusinowska – główny specjalista administracyjny
e-mail: Iwona.Rusinowska@polsl.pl
tel. 32 237 22 75
pokój: 278

mgr Anna Rymarowicz – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rymarowicz@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 280

mgr Ewa Siegel – specjalista administracyjny
e-mail: Ewa.Siegel@polsl.pl
tel. 32 400 30 92
pokój: 280

mgr Anna Stępień – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Stepien@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 278

mgr inż. Katarzyna Szaszkowska – główny specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Szaszkowska@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 280


Admission Office

mgr Sabina Gorczyca-Kamaj – Kierownik Admission Office
e-mail: Sabina.Gorczyca-Kamaj@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

mgr Sandra Beck – specjalista administracyjny
e-mail: Sandra.Beck@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

mgr Katarzyna Dydo – specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Dydo@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282


Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Halina Naglik – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Halina.Naglik@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

mgr Anna Nogieć – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Nogiec@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283


Sekcja Spraw Stypendialnych

mgr inż. Martyna Prokwite – kierownik Sekcji Spraw Stypendialnych
e-mail: Martyna.Prokwite@polsl.pl
tel. 32 237 11 56
pokój: 307

mgr inż. Anna Jenda – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Anna.Jenda@polsl.pl
tel. 32 277 73 10
Zabrze, pokój: 124A

mgr Bogumiła Kowalska – starszy specjalista administracyjny
e-mail: Bogumila.Kowalska@polsl.pl
tel. 32 603 44 88
Katowice, pokój: 127

mgr Agnieszka Langer – specjalista administracyjny
e-mail: Agnieszka.Langer@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

lic. Anna Rogalska – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rogalska@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

Anna Szeliga – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Szeliga@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

mgr Karolina Woźniak – specjalista administracyjny
e-mail: Karolina.Wozniak@polsl.pl
tel. 32 237 11 56
pokój: 307

Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie