A A+ A++

O nas


Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami na Politechnice Śląskiej funkcjonuje od 1 lipca 2008 roku i jest częścią Centrum Obsługi Studiów. Biuro podlega Prorektorowi ds. Spraw Studenckich i Kształcenia.

Naszym celem jest zapewnienie osobom z niepełnosprawnością dostępu do oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej na zasadzie równych szans, oraz stwarzanie studentom i doktorantom Politechniki Śląskiej będącymi osobami niepełnosprawnymi pełnego udziału w procesie kształcenia. Nasze usługi kierujemy także do osób które, nie posiadają orzeczonej niepełnosprawności, lecz ich stan zdrowia utrudnia prawidłowy proces kształcenia. Usługi BON skierowane są również do kandydatów na studia z niepełnosprawnością lub problemami zdrowotnymi. W zakresie informacyjnym i doradczym świadczymy usługi również pracownikom dydaktycznych i administracyjnym Politechniki Śląskiej. Z usług BON mogą korzystać wszyscy niepełnosprawni studenci i doktoranci, bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności.


Kontakt

tel. 32 237 23 50 (pon.-pt. 9:00-14:00)
e-mail: bon@polsl.pl

Bezpośredni kontakt z Pełnomocnikiem Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami:
tel. 32 237 10 79 (pon.-pt. 7:00-15:00)
e-mail: grazyna.maszniew@polsl.pl

 

BIURO DS. OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ mieści się w Rektoracie przy ul. Akademickiej 2A w Gliwicach (pokój 283). Biuro pełni dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.

DYŻURY W KATOWICACH (na Wydziale Inżynierii Materiałowej, Katowice ul. Krasińskiego 8, pokój 053 (Biuro Karier Studenckich)):
Poniedziałek - czwartek w godzinach 9:00-15:00.

DYŻURY W ZABRZU (na Wydziale Inżynierii Biomedycznej, Zabrze ul. Roosevelta 40, Dziekanat, pokój 007):
Wtorek w godzinach 9:00-15:00.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: facebook.com/bonpolsl/

Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie