A A+ A++

Oferty pracy firm

Tutaj znajdziesz oferty pracy przedsiębiorstw. 

Nazwa pracodawcy Oferowane formy współpracy
Jurajska S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tej wody. Oferowane przez firmę Jurajska S.A. produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się dużym zaufaniem konsumentów. Pracownicy Jurajskiej to ludzie pełni pasji, ale również niezbędnego profesjonalizmu, który nieustannie rozwijamy. Dynamiczny rozwój firmy Jurajska, najnowocześniejsze technologie produkcyjne oraz najwyższej jakości produkty zapewniają jej miejsce wśród liderów branży wodno-napojowej na polskim rynku. Obecnie poszukujemy kandydatek/tów na stanowisko: INFORMATYK - pracownik Help Desk LOKALIZACJA: POSTĘP K/MYSZKOWA (SIEDZIBA FIRMY JURAJSKA) Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
 • obsługa zgłoszeń awarii
 • naprawy sprzętu komputerowego
 • instalacja i konfiguracja oprogramowania
 • pomoc użytkownikom w zakresie użytkowania sprzętu komputerowego
Wymagania niezbędne:
 • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
 • doświadczenie związane z obsługą komputerów i oprogramowania
 • komunikatywność
 • orientacja na usługowy charakter pracy
Dodatkowe atuty:
 • administrowanie systemami Windows Serwer 2008/2012/2016
 • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci komputerowych
 • umiejętność konfigurowania sieciowych urządzeń aktywnych (Cisco)
Pracując u nas otrzymujesz:
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z dużymi tradycjami, która dynamicznie się rozwija
 • niezbędne narzędzia pracy
 • pakiet świadczeń socjalnych
 • nieustanny rozwój
 • pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów
Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@jurajska.pl lub kontakt telefoniczny: 665 270 177. Administratorem danych jest Jurajska S.A. z siedzibą w Postępie przy ul. Myszkowskiej 40, 42-350 Koziegłowy. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Jurajska S.A. zgodnie z Europejskim Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.04.2016 roku (DZ. URZ. UE L NR 119, STR.1)". W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem daneosobowe@jurajska.pl. Polityka Przetwarzania Danych Osobowych dostępna jest na stronie internetowej www.jurajska.pl.

24.08.2021

NOKIA LOGO BLUE Online Speed Recruitment w Nokii powrócił! Już 10 lutego odbędzie się kolejna edycja Online Speed Recruitment – tym razem również w pełni zdalnie. Udział w wydarzeniu daje możliwość przyspieszenia procesu rekrutacyjnego poprzez ominięcie kilku jego początkowych etapów. Dodatkowo możesz liczyć na natychmiastowe uzyskanie konstruktywnego feedbacku od naszych inżynierów. Wystarczy 15-minutowe spotkanie online, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności pod kątem stanowisk: FPGA Design Verification Engineer FPGA Algorithm Modeling Engineer Sprawdź czy praca w Nokii jest czymś dla Ciebie! Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy wypełnienie krótkiego formularza: https://tiny.pl/r16xd Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź szczegóły wydarzenia na naszym Facebooku: https://tiny.pl/r13cm

09.02.2021

JM elektronik

13.02.2019

koksoprojekt

24.02.2019

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie