A A+ A++
Autor: Arkadiusz Twardoń Publikacja: 15.10.2020 Aktualizacja: 21.04.2021

Zaproszenie do udziału w bezpłatnej konferencji naukowej „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych”

Firma StatSoft zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji naukowej „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych”, która od wielu lat służy popularyzacji wiedzy statystycznej i pokazuje sposób wykorzystania narzędzi analitycznych w codziennej pracy. To już XXIV edycja konferencji i jak co roku, będzie to wspaniała okazja do spotkania i wymiany myśli dla wszystkich osób związanych z analityką danych.

Kierując się troską o komfort oraz zdrowie uczestników, wydarzenie odbędzie się w tym roku w nowej, wirtualnej formule już 21 października br. (środa). Prelegentami będą pracownicy renomowanych instytucji naukowych z różnych stron Polski oraz spoza granic naszego kraju. Dla uczestników konferencji, oprócz interesujących wykładów, zaplanowaliśmy także konkursy z nagrodami oraz możliwość rozmów z ekspertami i prelegentami. Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz szczegółami w załączonym plakacie.

Korzystając z okazji, informujemy, że znamy już laureatów organizowanego przez nas „Konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską z zastosowaniem programu Statistica”. Rozpoczynamy także kolejną edycję konkursu i już teraz zachęcamy do nadsyłania prac. Laureaci - autorzy i promotorzy prac - otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne, a wydziały promujące zwycięskie prace - atrakcyjne bonusy. Patronat nad konferencją oraz konkursem sprawuje Polskie Towarzystwo Statystyczne.

Pokaż wszystkie
photo

Jak MATLAB i Simulink mogą pomóc w nauczaniu online?

2021-04-21 11:02:20
2021-04-21 11:30:19
21.04.2021

Szkolenia z analizy danych

2021-02-15 11:12:47
2021-04-22 12:06:11
15.02.2021

Webinarium - Zaawansowana analityka danych no-code w self-service BI

Użytkownikom systemów typu BI przestają wystarczać odpowiedzi na pytania „Co się stało w przeszłości? ”, a chcą dowiedzieć się „Dlaczego?”, „Co się stanie?”, „Które działanie będzie lepsze?” itd. Przekłada się to na konieczność zastosowania zaawansowanej analizy danych i potrzebę połączenia systemu BI z narzędziami do zaawansowanej analizy danych.

2020-11-09 14:01:27
2021-04-21 11:21:13