A A+ A++
photo Stos kolorowych książek przewiązanych wstążką, otoczony kwiatami na tle jasnego, słonecznego dnia.<br />Źródło: Dall-E
Autor: Mateusz Naramski Publikacja: 20.05.2024 Aktualizacja: 20.05.2024

Wiosenna Wymiana Książek

Szanowni Państwo,

Samorząd Studencki Wydziału Organizacji i Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w wiosennej Wymianie Książek.

Celem tego wydarzenia jest umożliwienie Państwu odświeżenia swoich zbiorów książkowych. Wymiana książek odbędzie się podczas Grillowania Wydziałowego. Aby wziąć udział, wystarczy przynieść książki, które zostały już przez Państwa przeczytane i nie są już potrzebne, na portiernię w budynku A. Tam zostaną one przez nas przyjęte i przygotowane do wymiany.

Warto dodać, że każda książka zostanie opakowana w sposób, który uniemożliwi rozpoznanie jej po okładce. Na opakowaniu znajdzie się jedynie pierwsza linijka tekstu z książki. Chcemy w ten sposób wprowadzić element niespodzianki oraz zachęcić do odkrywania literackich perełek.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału, również z książkami w językach obcych, pod warunkiem, że są to książki fabularne.

Liczymy na Państwa udział i mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć wyjątkowe wydarzenie.

Z wyrazami szacunku,

Samorząd Studencki Wydziału Organizacji i Zarządzania

Pokaż wszystkie

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30
04.02.2021

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:00
2023-07-14 09:42:19
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58