FADAC5E1-3EB0-4D41-BC12-C18F5FF41348

👉MAGO S.A. (Nadarzyn),
👉piekarnia MDJ Concord (Gliwice),
👉Politechnika Śląska
to krok w stronę innowacyjnej wygody zakupów.

Zapraszamy do odkrycia pierwszego samoobsługowego sklepiku na terenie Politechniki Śląskiej 🛒💡przy parkingu przy Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska

Przygotujcie się na rewolucję w zakupach - samoobsługowa witryna sklepowa to nie tylko wygoda, ale także innowacyjność w czystej postaci! 🚀 Znajdziecie tam świeże pieczywo, przekąski, kanapki i inne pyszności/ słodkości, gotowe na odkrycie. Co więcej, w sklepiku nie znajdziecie sprzedawców - cały proces zakupowy jest zautomatyzowany, co daje Wam nieograniczoną swobodę i dyskrecję przez 2️⃣4️⃣ godziny/7️⃣ dni w tygodniu.

Opracowany przy współpracy z naukowcami Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn, Politechnika Śląska, w tym:
🟥prof. dr hab. Wojciech Moczulski,
🟥dr hab. inż. Piotr Przystałka,
🟥dr inż. Wawrzyniec Panfil,
🟥dr inż. Krzysztof Ciupke,
🟥dr inż. Paweł Chrzanowski,
🟥dr inż. Sebastian Rzydzik,
🟥mgr inż. Daniel Pająk,
🟥mgr inż. Rafał Osadnik,
projekt to więcej niż tylko sklep - to manifestacja nowoczesnych rozwiązań, które zmieniają sposób, w jaki patrzymy na zakupy. To dopiero pierwsza faza projektu, a wkrótce w sklepiku będą wdrażane kolejne innowacyjne funkcjonalności. Bądź z nami na fali przyszłości już dziś! 🚀

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć jak wyglądało otwarcie to zapraszamy na strony:

Zapraszamy do odkrycia tego sklepiku - tutaj innowacje spotykają się z wygodą! 🌟 #Innowacje #Nowoczesność #WygodneZakupy"