FC170154-CA52-43D2-869A-1D2EEF09F6DA

Seminarium otwarte - Doktor od samolotów

🌟 Zapraszamy na kolejne fascynujące seminarium! 🌟

🛩️🔍 Czy można leczyć samoloty? 🤔 🛠️ Czy to ma cokolwiek wspólnego z medycyną? 🏥

Odkryj niezwykłą codzienność i niecodzienność pracy badacza nieniszczącego w Instytucie Technicznym Wojsk Lotniczych!

📅 Zapraszamy na seminarium "Doktor od samolotów", które odbędzie się 2️⃣0️⃣.0️⃣3️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣r. o godzinie 1️⃣3️⃣:3️⃣0️⃣ w sali 36 na Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska oraz on-line poprzez platformę Zoom:
👉 https://polsl-pl.zoom.us/j/91575958549 (kod spotkania: ‼️479284‼️).

🎙️ Prelegentem będzie Dr inż. Piotr Synaszko, pasjonat lotnictwa i kompozytów od małego. Nasz Gość jest absolwentem Wydziału Mechaniki i Budowy Maszyn Politechnika Warszawska i przez lata brał udział w opracowaniu różnych konstrukcji lotniczych.

Podczas seminarium otrzymamy odpowiedzi na pytania, które zapewne wielu z Was nurtują! To doskonała okazja, by poznać tajniki pracy badacza nieniszczącego oraz dowiedzieć się, jakie wyzwania czekają na tych, którzy decydują się na tę pasjonującą ścieżkę zawodową.

Dołącz do naszego spotkania i przekonaj się, że świat lotnictwa kryje wiele fascynujących historii i tajemnic! 🌟

#DoktorOdSamolotów #SeminariumOnline #NaukaLotnictwa #InżynieriaLotnicza