2024-02-16-paka-dla-zwierzaka-wielkanoc-plakat-1080x1080-2024
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 16.02.2024

Nowa edycja Politechnicznej Paki dla Zwierzaka

Rozpoczynamy wiosenną edycję Politechnicznej Paki dla Zwierzaka. Materiały i karmy dla zwierząt ze schroniska w Gliwicach-Sośnicy zbieramy do 27 marca.

Politechniczna Paka dla Zwierzaka to akcja mająca na celu wsparcie schroniska dla zwierząt w Gliwicach-Sośnicy.

Na rzecz schroniska można przekazać takie dary, jak:

- karmy dla psów i kotów – w szczególności mokre karmy dla szczeniąt i kociąt, suche karmy specjalistyczne typu gastro intestinal, karmy Renal,

- akcesoria takie jak np. szelki (typu Guard) i smycze,

- rzeczy, z których można umościć legowiska, np. koce, narzuty, ręczniki,

- środki czystości: płyny do mycia podłóg, płyny do mycia naczyń.

Materiały oraz karmy zbieramy do 27 marca. Można zostawić je:

• w biurze Centrum Popularyzacji Nauki (s. 221A, II piętro, budynek Centrum Nowych Technologii, ul. Konarskiego 22B, Gliwice),
  • w specjalnie wyznaczonym miejscu na portierni w Centrum Nowych Technologii (ul. Konarskiego 22B, Gliwice),
  • w punkcie zbiórkowym Biura Karier Studenckich znajdującym się na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki (ul. Konarskiego 20, Gliwice).

Organizatorami wydarzenia są Centrum Popularyzacji Nauki i Centrum Wolontariatu Politechniki Śląskiej.