A A+ A++

Projekt w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027
(Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)

Rozwój potencjału śląskiej inżynierii biomedycznej w obliczu wyzwań cyfrowej i zielonej gospodarki (BioMeDiG)

Dla studenta

PRZED REKRUTACJĄ DO PROJEKTU ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKUMENTAMI

Regulamin Projektu Pobierz
Klauzula Informacyjna Politechniki Śląskiej Pobierz
Klauzula Informacyjna Zarządu Województwa Śląskiego Pobierz

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ AKTUALNIE PROWADZONYCH NABORÓW DO FORM WSPARCIA DEDYKOWANYCH STUDENTOM WYDZIAŁU INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

Jeżeli jesteś zainteresowany jakąś formą wsparcia, a jeszcze nie brałeś udziału w projekcie,
wypełnij elektroniczny formularz rekrutacyjny lub pobierz
i wypełnij niezbędne dokumenty rekrutacyjne.  

Po wypełnieniu formularza, do 7 dni roboczych otrzymasz mailowo plik pdf do samodzielnego wydruku (dwustronnie). Należy go podpisać i niezwłocznie przekazać do Biura Projektu (lub czarnej skrzynki projektu na portierni WIB). 

Poniższy formularz wypełnia się TYLKO JEDEN RAZ. Po prawidłowym przejściu rekrutacji możesz zaaplikować do udziału w wybranej formie wsparcia.

NIE ZSZYWAJ KARTEK, DRUKUJ DWUSTRONNIE

Po wypełnieniu ELEKTRONICZNEGO FORMULARZA REKRUTACYJNEGO aplikuj do wybranej formy wsparcia klikając “APLIKUJ DO TEJ FORMY WSPARCIA”.  Następnie wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy lub pobierz i wypełnij odpowiednie dokumenty zgłoszeniowe. Jeden uczestnik może aplikować do kilku form wsparcia.

Aktualnie realizowany jest proces rekrutacji na zadania zaplanowane na rok 2025.

W ramach obecnej tury rekrutacji można starać się o:

  • Finansowanie staży przemysłowych dla studentów Wydziału Inżynierii Biomedycznej naukowych w przedsiębiorstwach krajowych. Przed aplikowaniem wymagane jest zaproszenie od Przedsiębiorstwa z terminem realizacji stażu. APLIKACJE BEZ ZAPROSZENIA Z FIRMY POZOSTANĄ BEZ ROZPATRZENIA.

Rekrutacja do form wsparcia dedykowanych studentom Wydziału Inżynierii Biomedycznej wymienionych w § 4 w pkt. 2.13, przeprowadzana będzie na podstawie oceny merytorycznej obejmującej następujące kryteria oceniane w skali 0-5pkt:

  • uzasadnienie celowości dofinansowania (waga: 0,4),
  • średnia ocen z poprzedniego semestru (waga: 0,6).
Realizowane staże bądź praktyki studenckie muszą trwać minimum 160h. W ramach projektu każdy Uczestnik/-czka może uczestniczyć tylko w jednym stażu bądź praktykach studenckich.
Lista rankingowa zaakceptowanych Uczestników Projektu będzie publikowana w pierwszym tygodniu każdego miesiąca. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w trybie ciągłym, a liczba miejsc jest ograniczona.

Koordynator: Magdalena.Antonowicz@polsl.

PLANOWANE FORMY WSPARCIA 

  • Szkolenia praktyczne/kursy dla studentów zwiększające kompetencje do badań, współpracy z biznesem oraz kreowania podmiotów typu spin-off/spin-out.
    Koordynator: Arkadiusz.Szmal@polsl.pl

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie