Start - Politechnika Śląska na 29. Pikniku Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
Autor: AW Publikacja: 17.06.2026
Rekordowa liczba naukowców, doktorantów oraz studentów Politechniki Śląskiej – ponad 70 osób! – zasiliła politechniczną reprezentację na 29. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie pod hasłem „Z życia wzięte”. Wydarzenie jest już stałym punktem w popularnonaukowym kalendarzu, który przyciąga tłumnie miłośników nauki z całej Polski. Odbyło się13 czerwca 2026 roku na PGE Narodowym.