A A+ A++
photo
Autor: Arkadiusz Twardoń Publikacja: 04.10.2020 Aktualizacja: 22.03.2021

Kody przedłużające STATISTICA

Politechnika Śląska wykupiła licencje kampusową dla oprogramowania STATISTICA na kolejny okres licencyjny. Osoby posiadające zainstalowany obecnie program STATISTICA mogą przedłużyć jego działanie do końca września 2021.

W celu uzyskania kodów przedłużających działanie zainstalowanego już oprogramowania proszę wypełnić kartę rejestracyjną dostępną pod adresem: http://www.statsoft.pl/Site_License/glD6251ps.php (strona wymaga założenia konta na serwerze StatSoft, ten i inne przydatne adresy zawsze dostępne są na stronie https://www.polsl.pl/Jednostki/RN4-CI/STATISTICA). Proszę w wypełnianiu formularza wykorzystać adres e-mail z domeny @sudent.polsl.pl lub @polsl.pl (tylko na takie adresy będę wysyłane kody przedłużające), proszę o określenie w formularzu Wydziału na którym osoba wypełniające kartę studiuje/pracuje. W formularzu tym proszę zaznaczyć pozycję "Chcę przedłużyć działanie zainstalowanej wersji STATISTICA".

Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie

Brak wpisów

2 z 2

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie