photo Zdjęcie przedstawiające uczestników projektu FRIENDS na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu
Autor: Mateusz Naramski Publikacja: 02.08.2022 Aktualizacja: 03.08.2022

FRIENDS na Wydziale Organizacji i Zarządzania

Tygodniowy pobyt w Polsce uczestników projektu FRIENDS zakończył się miłymi wspomnieniami i efektami pracy, które posłużą wszystkim uczelniom realizującym ten projekt.

Z ramienia lidera projektu Varna University of Management (Bułgaria) kierownikiem projektu jest Christina Armutlieva (Director of International Cooperation). Z ramienia Politechniki Śląskiej (partnera w projekcie) koordynatotrem jest dr inż. Grzegorz Kłapyta (kierownik Działu Współpracy  z Zagranicą PŚ), a koordynatorem z Wydziału Organizacji i Zarządzania jest prof. Aleksandra Kuzior (Prodziekan ds. Współpracy i Rozwoju).

Projekt FRIENDS realizowany jest przez Politechnikę Śląską we współpracy z 15 innymi ośrodkami naukowymi, tj. Istanbul Aydin University (Turcja), Royal Thimphu College (Bhutan), Royal Institute of Management (Bhutan), Svay Rieng University (Kambodża), Dewey International University (Kambodża), Asia Pacific University of Technology & Innovation, (Malezja), Berjaya University College (Malezja), Saint Louis University (Filipiny), University of Cebu (Filipiny), Cebu Technological University (Filipiny, Prince Of Songkla University (Tajlandia), Payap University (Tajlandia), Mahasarakham University (Tajlandia), Varna University of Management (Bulgaria), Budapest Metropolitan University (Węgry). Liderem projektu jest Varna University Of Management (Bulgaria).

05.07.2022r. uczestnicy projektu z Filipin, Kambodży, Tajlandii, Malezji, Bhutanu, Bułgarii i Polski gościli na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.  Oprócz worhshopów zorganizowanych na WOIZ uczestnicy projektu mieli także okazję zwiedzić Sztolnię Królowa Luiza w Zabrzu. W kolejnych dniach zwiedzili Kraków i obradowali w Centrum Edukacyjno-Kongresowym w Gliwicach.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego pobytu.

Uczestnicy projektu FRIENDS na Wydziale Organizacji i Zarządzania PŚ w Zabrzu

Uczestnicy projektu FRIEND  w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu

Uczestnicy projektu FRIENDS w Centrum Edukacyjno-Kongresowym PŚ

Pokaż wszystkie

Odwołany dyżur Prodziekan ds. Kształcenia w dniu 29.04.2024 r.

2024-04-26 14:46:40
2024-04-26 14:48:47

Delegacja z Kharkiv National Automobile and Highway University na WOIZ

2024-04-23 14:38:10