Metody Komputerowe 2024

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji
Studenckiej Konferencji Naukowej „Metody Komputerowe – 2024”
organizowanej przez

Konferencja odbędzie się na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej w dniu 6.06.2024.

Zachęcamy Studentów do przesyłania prac dotyczących metod komputerowych, przygotowanych wspólnie z opiekunami naukowymi w terminie do 30.04.2024, na adres:

metody.komputerowe@polsl.pl

Formatka artykułu dostępna jest na stronie
Studenckiego Koła Naukowego SKMNK

Prosimy o przygotowanie prac zgodnie z formatką artykułu. Prosimy o przesłanie prac w formie edytowalnej (MS Word) oraz PDF z zachowaniem nazw plików:

nazwisko_imie_mk2024_art.docx
nazwisko_imie_mk2024_art.pdf

Zgłoszone prace będą recenzowane.

Na tej stronie internetowej  można również zapoznać się z materiałami opublikowanymi w ramach poprzednich konferencji.

Zapraszamy do udziału w Konferencji!